İş Bankası Hediyeli Ticari Taşıt Kredisi

Türkiye İş Bankası, geçtiğimiz günlerde Vodafone şirketi ile yaptığı iş birliği sonucu yeni bir kampanya başlattı. Başlangıçta çok kısa bir süreye sahip olan bu kampanya, piyasadan yoğun ilgi görünce 30 Haziran 2014 tarihine kadar uzatıldı. “Vodafone İş Ortağım” kapsamında yapılan kampanya ile işletmenize hem yeni bir araç, hem de aracı GPS sistemi üzerinden internet bağlantısı ile anlık olarak izlemenizi sağlayacak son teknoloji araç takip sistemi kazandırabilirsiniz.

İş Bankası Araç Takip Sistemi Hediyeli Ticari Taşıt Kredisi Koşulları

Araç takip sistemi hediyenizi almak için ticari taşıt kredinizi İş Bankası’ndan almanız yeterli. Yani bu hediye tüm müşterilere sunuluyor. Rota ve trafik hakkında bilgi almanızı sağlarken aracınızın yerini, hızını, yakıt tüketimini ve sürüş zamanını dünyanın her yerinden takip edebilmenizi sağlayan bu sistem için ekstra olarak yalnızca Vodafone’da 36 ay süre ile kalma taahhüdü vermeniz gerekiyor. Bu süreç içerisinde de aylık 9 TL servis bedeli ve 5 TL veri bedeli alınıyor.

Araç takip sistemlerinin pahalılığı ve bu bedellerin tüm operatörlerde alındığı göz önüne alınırsa, kampanyanın avantajı daha iyi anlaşılacaktır. Zira büyük firmalar uzun süredir araç takip sistemlerini kullanıyor olsalar da, küçük ölçekli firmaların bu teknolojiden yararlanabilmeleri için bu tip kampanyalar çok etkili oluyorlar. Kampanya dâhilinde müşterilere hediye edilen cihaz ise, 450 TL piyasa değeri olan SATKO U1 Lite NB modeli olarak belirlenmiş. Bu cihaz, piyasada en çok ilgi gören modellerden biri.

İş Bankası Araç Takip Sistemi Hediyeli Ticari Taşıt Kredisi Başvuru Bilgileri
Vodafone ve Tükiye İş Bankası arasında gerçekleştirilen ortak çalışmanın sonucu olarak sunulan bu kampanyaya başvuru, iki aşamada gerçekleşiyor. İlk aşamada İş Bankası’na normal bir ticari taşıt kredisi başvurusu yapmanız gerekiyor. Daha sonra müşteri temsilciniz aracılığıyla “Vodafone İş Ortağım” programına katılarak cihazınızı teslim alıyorsunuz ve belirlenen servis noktalarında kurulum gerçekleştirildikten sonra 48 saat içinde sistem aktivasyonu tamamlanıyor. Kurumsal bir kredi olduğundan başvuru esnasında istenen belgeler değişiklik gösterebilir. Ayrıca Vodafone’un cihaz stokları da zaman zaman tükenebiliyor. Bu nedenle, şubenize gitmeden önce sürekli çalıştığınız müşteri temsilcinize mutlaka danışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir