İş Bankası Maximum 4402

İş Bankası, ülkemizde oldukça çok sayıda kişinin çalışma olduğu bir bankadır. Kimi müşteriler bu bankayla maaş müşterisi olarak çalışırken, kimi müşteriler ise bu bankadan yanızca hesap açmayı tercih etmekte, kimileri ise çekmiş oldukları krediler sebebiyle bu bankayı tercih etmektedirler.

Ancak müşterilere sağlanan bir avantaj da söz konusudur. Zira İş Bankası’ nda gerçekleştirmek istediğiniz işlemler, artık 4402 olarak belirlenmiş olan numara ile birlikte son derece kolaydır.

Kredi almak, kredi kartı başvurusunda bulunmak için atım şubelere gitmenize, ya da internet üzerinden başvuru yapılmasına gerek yoktur. Zira İş Bankası, bunun için müşterilerine kolaylık sağlayacak bir numara ileri sürülmüştür. Kişiler 4402 adlı numaradan kredi kartı başvurusunda bulunulması mümkündür.

Cep telefonunuzun mesaj bölümüne TC kimlik numaranızı ve adınızı soy isminizi yazarak kredi kartı başvurusunda bulunabilir ve Maximum kart edinebilirsiniz. Dolayısıyla eğer kredi kartı başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve bu şansınızı da İş Bankası’ ndan yana kullanacaksanız, İş Bankası’ nın 4402 adlı başvuru hattını kullanabilir, kredi kartınızı bu şekilde edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir