İş Bankası Nisan Ayına Özel İhtiyaç Kredisi

İş Bankası nisan ayı kapsamında müşterilerine kredi kampanyası sunmaktadır. İş Bankası nisan ayına özel ihtiyaç kredisi kampanyası 30 Nisan 2014 tarihine kadar sürmektedir. Bu kampanyadan 30 Nisan 2014 tarihinden sonra yararlanılmamaktadır.

İş Bankası nisan ayı kredi kampanyasından serbest çalışanlar, ücretli çalışanlar ve emekliler yararlanabilmektedir. Kredi kampanyası çeşitli olanaklar sunmaktadır. Bu olanaklardan biri 5.000TL ve 12 ay vadeli kullanmak istediğiniz krediler %1.20 faiz oranı ile hesaplanmaktadır. Ayrıca dosya masrafı bu kredide banka tarafından tahsil edilmemektedir. Dosya masrafsız kredi kullanmak istiyorsanız nisan ayı içerisinde bu kredi ürününden yararlanabilirsiniz.

Bu imkanın yanı sıra 50.000TL’ye kadar olan kredi ihtiyaçlarınız içinse 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanları da sunulmaktadır. 50.000TL kredi kullanmak istediğinizde sizlere iki seçenek sunulmaktadır. Birinci seçenek dosya masrafsız kredi ikinci seçenek ise düşük faizli kredi. Dosya masrafsız kredi kullanmak istediğinizde 50.000TL kredi 36 ay vade ile %1.22 faiz oranından hesaplanmaktadır. Eğer dosya masrafı ödemeyi kabul ederseniz aynı koşullarda %1.20 faiz oranı ile kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Bu iki kredi seçeneğinde de kefil ön şart olarak koşulmamaktadır. Ancak banka bazı durumlarda kefil gerek görebilir. Kredi risk analizini banka çıkardıktan sonra eğer kredi puanınız gerekli seviye de değilse banka sizlerden kredi puanı yüksek bir kefil isteyebilir.

Kampanyadan yararlanmak için kredi başvurunuzda kredi kullanmak için gerekli olan evrakları bankaya sunmanız gerekmektedir. Bu belgeler ise ilk başta nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi ve ikametgah belgesidir. Banka gerekli gördüğü zaman ek evrak isteyebilir.İş Bankası nisan ayı ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurmak için bankanın şubelerini, internet bankacılığını, cep bankı ve müşteri hizmetlerine başvuruda bulunabilirsiniz. Buraya tıklayarak da başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bütün başvuru çeşitlerinde kredi kullanmak için gerekli olan evrakları bankaya teslim etmeniz gerekmektedir.

İş Bankası Nisan Ayına Özel İhtiyaç Kredisi” üzerine 2 yorumlar

  1. 25.04.2014 tarihinde 5.000 tl kredi talebinde bulundum.Şu ana kadar tlfonuma ve Email lime cevap gelmedi.Referans numarammıda silmişim.Sonucu nasıl öğrenirim?

  2. slm 5 bin kredi çekmek istiyom gelir belgem yok yurd disana gidip geliyom diye yardimci olursaniz memnun olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir