İş Bankası Pos Cihazı Nasıl Alınır

İş yerinizde İş Bankası pos cihazı kullanmak istiyorsanız ve İş Bankası pos cihazı nasıl alınır sorusunu merak ediyorsanız, yazımızın devamında bu sorunun cevabını bulabilirsiniz.

İş Bankası pos cihazı kullanmak istiyorsanız ilk önce bankanın şubelerine pos cihazı başvurusu yapmalısınız. Bu işlemi gerçekleştirirken banka sizlerden pos başvuru formu doldurmanızı isteyecektir. “İş Bankası pos cihazı başvurusu” yapmak için doldurduğunuz formun yanında banka sizlerden bazı evraklar da isteyecektir. Bu evraklar şahıs şirketi ve ticari ortaklık şirketleri için değişiklik göstermektedir. İş Bankası pos cihazı başvurusu için gerekli evraklar listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Başvuru için Gerekli Belgeler Listesi

Şahıs ortakları için istenilen evraklar, vergi levhası, nüfus cüzdanı fotokopisi, imza sirküleri, esnaf sicil veya ticaret sicil belgesi, eğer iş yeri kiralıksa kira kontratı fotokopisi, adi ortak olanlar için adi ortaklık vekaletnamesi. Şahıs şirketine sahip olanlar pos cihazına sahip olmak için bu evrakları bankaya beyan etmelidir.

Ticari ortaklıklar için gerekli evraklar, vergi levhası, imza sirküleri, ticaret sicil belgesi, ticaret sicil gazetesi ve son olarak eğer varsa kira kontratı fotokopisi.

http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/uye-isyeri-pos/pos-urunleri/Sayfalar/pos-urunleri.aspx

İş Bankası Pos Cihazı Nasıl Alınır” üzerine yorum

  1. okul aile birliği bankanızdan kredi kartı pos cihazı alabilir mi? yasal bir engel var mı? teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir