İş Bankası Sanal Pos Başvurusu

E-ticaret ile müşterilerinize sanal pos aracılığı ile tahsil imkanı sunmak istiyorsanız İş Bankası sanal poslarından yararlanabilirsiniz. Bu sayede hem diğer bankaların hemde İş Bankası’nın sahip olduğu kredi kartlarından tahsilat yapabilirsiniz. İş Bankası sanal pos başvurusu ve diğer bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İş Bankası sanal posu kimler kullanabilir?
İş Bankası sanal posunu kullanmak için B2C ve B2B sınıfında olmalısını. Ürünlerini son kullanıcıya sunan firmalar (B2C) İş Bankası sanal poslarından yararlanabilirler. Firma kendi bayilerine satış yapmak için interneti aracı yapmak istiyorsa (B2B) bu durumda da İş Bankası sanal posunu kullanabilir. Ayrıca çağraı merkezlerinden ürünlerini müşterilerine satmak isteyenler (B2C) yine bankanın sanal pos hizmetinden yararlanabilir.

İş Bankası sanal pos başvurusu için gerekli şartlar
İş Bankası sanal pos başvurusu yapmanız için satışa sunduğunuz ürünleri sergilediğiniz bir web sitenizin olması gerekmektedir. Tabi ki sadece sitenin var olması yeterli olmamaktadır. Sahip olunan sitenin bazı özellikleri barındırması gerekir. Bunlardan biri şifreleme standartıdır. Minimum 128 bit şifreleme SSl sertifikasına sahip olması gerekmektedir.

Firmanın sahip olduğu web sitesinde satışa sunulan ürünlerin ve verilen hizmetlerin tam olarak açıklamalı bir şekilde sunulması gerekmektedir. Ürünlerin ve hizmetlerin fiyatları müşterilere belirtilmelidir. Web sitesinde müşteriye her türlü bilginin verilmesi gerekmektedir. Ürün iadesi, iptali gibi konularda satış öncesinde gerekli olan şartların müşteri tarafından kabul edilebileceği bir bölümün olması gerekiyor.Firmanın müşterilerine sunduğu müşteri hizmetleri desteğinin telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerinin belirtilmesi gerekiyor. Ayrıca firmanın adres bilgilerinin de web sitesinde belirtilmesi istenilen şartların arasında. Firmanın müşterisine ürün ve hizmetini nasıl teslim edeceği bilgilerini de sunması isteniyor.İş Bankası sanal pos başvurusu yapabilmek için bu temel şartlar ve diğer bütün şartları buraya tıklayarak öğrenebilir ve başvurunuz için gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Sanal Pos Başvurusu” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir