İş Bankası Üye İşyeri Olmanın Avantajları

Türkiye İş Bankası, üye işyerlerine ciddi faydalar sağlayarak özellikle KOBİ’ler arasında en popüler banka haline geldi. Genel müdürlük tarafından yapılan açıklamada, geçtiğimiz yıl ticari kredilerde en çok tercih edilen banka olduğunun altı çiziliyor. Türkiye İş Bankası ile üyelik ilişkisi kurmanın en önemli avantajı Visa, MasterCard, JCB ve American Express logolu tüm kredi ve banka kartları ile ödeme kabul edebilecek olmanız. Dilerseniz, İş Bankası’nın işyerinize sunacağı diğer avantajları yakından görelim:

İşyerinizi İş Bankalı Yapmak

Kredi kartı kullanımına imkân sağlamanın işinize getireceği sayısız avantajın yanı sıra, bankanın aylık hesap özetleri ve elektronik ortamda takip olanağı ile detaylı bir analiz yapma şansınız olacaktır. Ayrıca BDDK tarafından getirilen sınırlamalara bağlı kalmak koşuluyla, Türkiye İş Bankası Üye İşyeri olduğunuzda, taksitli tahsilat da yapabilirsiniz. Banka, tüm işlemler için 0212 473 06 06 numaralı “Üye İşyeri Destek Hattı” ile 7/24 canlı destek sunmayı da ihmal etmiyor. Ayrıca üyeliğinize ek olarak “Maximum Üye İşyeri” hizmetinden yararlanarak Maximum Kart’a ek puan/mil kazandırma uygulaması yapabilir, rekabetteki konumunuzu güçlendirebilirsiniz.

Ek Hizmetler ve Başvuru Koşulları
İş Bankası Üye İşyeri olmanız için, başka POS cihazları kullanıyor olmanız da bir problem teşkil etmiyor. Bankanın ortak POS uygulaması sayesinde, farklı POS cihazlarındaki yazılımlar tek bir cihazda toplanarak operasyonel kolaylık ve maliyet düşüklüğü sağlanıyor. Ayrıca Sanal POS gibi elektronik ticaret ürünleri ve yazarkasa POS gibi yeni nesil ürünler de bankanın işinize katabileceği avantajlar arasında yer alıyor. İş Bankası Üye İşyeri olmanız için internet üzerinden başvuru maalesef mümkün değil. Üyelik için vergi levhası, kira kontratı, imza sirküleri ve ticari sicilinizi gösteren belgelerin yanı sıra firmanızın şahıs veya ticari ortaklık durumunun belgelerini hazırlayarak en yakın İş Bankası şubesine başvurmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir