İş Bankası Uygun Koşullarla Eğitim Kredisi

İş Bankası eğitim kredisi sayesinde eğitim adına ihtiyacınız olan nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. İş Bankası uygun koşullarla eğitim kredisi ile düşük faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Ancak İş Bankası eğitim kredisinde vade konusunda çok yardımcı olamıyor. En fazla 50.000TL eğitim kredisi kullanabileceğiniz bu kredi ürününde maksimum 12 ay vade ile kredi kullanabiliyorsunuz. Kredi kullanmadan önce vade şartını göz önünde bulundurmalısınız.

İş Bankası uygun eğitim kredisi ürününden yararlandığınız da %1,02 faiz oranından yararlanırsınız. Kısa vadede düşük faizli eğitim kredisi kullanmayı düşünüyorsanız İş Bankası’nın sizlere sunduğu bu kredi ürününden yararlanabilirsiniz. 10.000TL kredi için 12 aya aylık 901,11TL taksit, 20.000TL kredi için 12 aya aylık 1.802,22TL taksit ve 50.000TL kredi için 12 aya aylık 4.505,56TL taksit ödemeniz gerekir.

İş Bankası eğitim kredisine nasıl başvurulur diye merak ediyorsanız yapmanız gereken bankanın şubelerine başvurmak. Eğitim gördüğünüzü belgelemelisiniz. Ayrıca krediyi kullanmak için okulun ücretini ödemiş ve makbuzunu bankaya beyan etmiş olmanız gerekmektedir. Bu krediden ilk okul, orta okul, yüksek öğretim, yurt dışında eğitim görenler yararlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir