İş Bankası Yazarkasa POS Kampanyası

Gelir İdaresi Başkanlığı, Mobil POS kullanan yani 3100 sayılı kanuna tabii olan iş yerlerine, 1 Ekim 2013 tarihinden itibaren yazar kasa POS, yani “yeni nesil ÖKC (Ödeme Kaydedici Cihaz)” kullanım zorunluluğu getirmişti. Bu tarihten itibaren bankalar bu pahalı cihazı almakta güçlük çekebilecek işletmelere kolaylık sağlamak için çeşitli kampanyalar düzenlemeye başladılar.

Türkiye İş Bankası da, geçtiğimiz günlerde yazarkasa POS kampanyasını görücüye çıkardı. Kampanya dâhilinde işyerlerine özel fırsatlar sunuluyor.

İş Bankası Yazarkasa POS Kampanyası Koşulları ve Başvuru Bilgileri
Kampanya dâhilinde bankanın kredi kartı ile PROFILO VERIFONE VX680-E1 cihaz satın alan iş yerlerine, cihaz başına 450 TL değerinde MaxiPuan veriliyor ve cihazın ödemesi 9 taksit halinde alınıyor. Bilindiği gibi bankalar yazarkasa POS cihazlarından aylık kullanım ücreti alıyorlar. Ancak bu kampanya dâhilinde aylık 30 TL olan kullanım ücretinden muafiyet sağlanıyor. Bu da 360 TL kâr edeceğiniz anlamına geliyor.

Kampanyanın dikkat çeken en önemli kısmı ise, ciro taahhüdü yapmanız durumunda bedelsiz yazarkasa POS cihazı verilmesi. Bu kapsamda banka tarafından iş yerinizin geçmiş ciro performansına bakılarak belirlenen taahhüt hedefine karşılık olarak BEKO, PROFILO, VERA DELTA veya HUGIN markalı cihazlardan biri içerisinde İş Bankası yazılımı ile ücretsiz olarak veriliyor. Yasal düzenlemelerle zorunlu hale getirilen yazarkasa POS cihazını halen almadıysanız veya işyeriniz için birden fazla cihaz gerekiyorsa, bu kampanyaya katılarak kârlı çıkabilirsiniz. Ancak ciro taahhüdü kampanyasının diğer seçeneklerle birleştirilemediğini hatırlatırız. Kampanyaya size en yakın Türkiye İş Bankası şubesinden başvurabilirsiniz. Kurumsal bir kampanya olduğundan, başvuru için istenen belgeler değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle, şubeye gitmeden önce mutlaka müşteri temsilcinizi arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir