İş Bankası Yolcu Taşımacılığı Sektörüne Özel Kredi

Türkiye İş Bankası geçtiğimiz günlerde Özel Halk Otobüsü, Hatlı Minibüs, Taksi ve Okul-Personel Servisi işletmecileri için düşük faiz oranları sunan bir kampanya başlattı. “Şehir İçi Yolcu Taşımacılığı Kredisi Kampanyası” adıyla duyurulan bu kredi, sektörün araç yenileme ihtiyaçlarına kolaylık sağlamayı hedefliyor.

Yurt çapında birçok il belediyesi bu tip şehir içi yolcu taşımacılığı araçlarına yaş sınırı getirdiğinden, işletmeciler için araç yenileme külfeti büyük bir sorun. Bu da bankaların özel kampanyalarla bu zorlu rekabette yer edinmeye çalışmaları için en önemli etken.

Şehir İçi Yolcu Taşımacılığı Kredisi Özellikleri

Türkiye’deki her il veya ilçe için geçerli olan bu kampanya kapsamında tek seferde 50.000 TL kredi almanız mümkün. Peşin komisyon tutarı 500 TL olarak belirlenmiş. Diğer koşullar, vade sürelerine göre şu şekilde değişkenlik gösteriyor:

  • 24 ay vade: %1,1 faiz oranı, %1,24 aylık maliyet, %14,88 yıllık maliyet. Taksit tutarı: 2.397,34 TL
  • 48 ay vade: %1,12 faiz oranı, %1,22 aylık maliyet, %14,66 yıllık maliyet. Taksit tutarı: 1.369,13 TL
  • 60 ay vade: %1,12 faiz oranı, %1,21 aylık maliyet, %14,56 yıllık maliyet. Taksit tutarı: 1.166,32 TL

Başvuru İçin Gereken Belgeler
Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için 21.08.2014 tarihine kadar en yakın İş Bankası şubesine başvurmanız gerekiyor. Kredi başvurusu esnasında bankanın tüm krediler için istediği vergi levhası, işyeri sözleşmesi, ortaklık sözleşmesi, ticari sicil gazetesi gibi belgeleri hazırlamalısınız. Tabii bankanın kurumunuzun durumuna göre farklı belgeler isteyebileceğini de hatırlatırız.
Kurumsal bir kredi olduğundan telefon üzerinden başvuru kabul edilmeyen bu kampanyadan yararlanmak için, size en yakın İş Bankası şubesine giderek başvuruda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir