İstanbul Senetle Kredi ve Borç Para Verenler

İstanbulda senetle borç para verenler ve kredi sağlayak kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Bunun başlıca sebeplerinden biride ekonomik şartların her geçen gün daha da  kötüleşmesidir. Bankalardan istediği kredi miktarını alamadığı için senetle para alarak borçlanmayı tercih etmek isteyenler için bu konuda oldukça dikkatli olmalarını tavsiye ediyoruz.

Senetle kredi ve borç verenler normal piyasa koşullarının daha üstünde komisyon ve faiz uygulayarak ihtiyacı olan kişilere para vermektedir. İstanbulda senetle borç para verenlere ulaşmak için internet üzerinden ilanları kullanabilir ve iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz kredi miktarı, ödeme için vade ve aylık borç ödeme tutarlarına göre kredi talep edebilirsiniz. Bu kişilerin 500TL den 50,000 TL ye kadar borç para vermektedirler.

Dolandırıcı ve güven vermeyen kişilerle iş yapmamanız gerekmektedir. Özellikle internette dosya masrafı, danışmanlık gibi işlemler için sizden para isteyen kişilerden uzak durmanız gerekiyor. Yüz yüze görüşmeden güven kazanmadan hiç bir evrak imzalamayın. İstanbulda senetle kredi para verenlerle iş yapmak yerine ilk önce bankalar daha sonra arkadaş ve aile çevresinden borç bulmayı denemeniz sizin için çok daha hayırlı bir yöntem olacaktır.

İstanbul Senetle Kredi ve Borç Para Verenler” üzerine yorum

  1. Yeni işletme olmamız nedeniyle bankalar 1 yıl dolmadan kredi vermiyorlar.İhtiyaç 5000-10000 arası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir