Kanatlı Kümes Hayvancılığı Yatırım Kredisi

Kanatlı kümes hayvancılığı sektöründe faaliyet gösteriyorsanız veya bu sektöre yeni katılan girişimci iseniz Finansbank kanatlı kümes hayvancılığı yatırım kredisi ürününden yararlanabilirsiniz. Bu kredi ürünü ile yatırımlarınızı geliştirebilir ve yeni yatırımcılar için finans kaynağı bulabilirsiniz.

Kanatlı kümes hayvancılığı yatırım kredisi özellikleri
Kümes hayvancılığı sektöründe gerekli olan bazı araç ve gereçler vardır. Bu araç ve gerekler için gerekli olan nakit parayı bulmakta zorluk çekiyorsanız kanatlı kümes hayvancılığı yatırım kredisi ürününden yararlanabilirsiniz. Bu kredi ürünü ile hayvanlarınız için barınak yaptırabilir veya var olan barınaklarınızın tadilat işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kümes hayvancılığı faaliyetlerinizde kullandığınız ekipmanlar içinde yapacağınız yatırımlarda bu kredi ürününden yararlanabilirsiniz. Bu yatırımların yanı sıra güvenlik için yapacağınız yatırımlar da bu kredi ürününün kapsamına girmektedir. Ayrıca burada belirtilmeyen diğer tüm kümes hayvancılığı yatırımlarınız içinde kredi ürününden faydalanabilirsiniz.

Finansbank, kanatlı kümes hayvancılığı yatırım kredisi ile yapacağınız yatırımın %85’ine kadar kredi desteği vermektedir. Kredi vadesi olarak da eğer ipotekli teminat verirseniz 120 ay vadeye kadar kredi kullanımı mümkün olmaktadır. Yatırımlarınızı geciktirmeden bankanın kredi ürününden yararlanıp, kredinizi uzun vadede rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz. Kredi ürününde ödeme periyotları da esneklik göstermektedir. İsteğinize göre 6 veya 12 ayda bir kredi geri ödeme periyotlarından yararlanabilirsiniz.

Kanatlı kümes hayvancılığı yatırım kredisi başvurusu ve istenilen evraklar
Finansbank kanatlı kümes hayvancılığı yatırım kredisi başvurusu yapmak için bankanın herhangi bir şubesine gidebilirsiniz. Bu kredi ürününe internetten veya telefon bankacılığından başvuru yapılamamaktadır.Kredi başvurusu yapmak için bazı evrakları bankaya beyan etmeniz gerekmektedir. Bu evraklar çiftçilik belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, gıda üretim sertifikası, çalışma izni, işletme tescil belgesi evraklarıdır. Banka başvurunuzla ilgili gerekli incelemeleri yaptıktan sonra ekstra evrak isteme hakkına sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir