Kart Finans Go ve Fixcard Başvurusu

Finans kurumları arasında bulunan banka sektöründe oldukça fazla sayıda kurum bulunmaktadır. Özellikle de Ülkemizde bu sayı hızla artış göstermektedir. Oldukça çeşitli isimlerde kurulmakta olan banka kurumları faaliyetlerini düzenli olarak sürdürebilmek ve piyasada belirli bir yere sahip olabilmek adına sürekli ürün çeşitliliğine gitmek,ilgili ürünlerin tanıtımını büyük bir itina göstererek yapmak ve satış aşamasında belirli kampanyalar düzenlemek zorundadır. Ancak bu şekilde piyasadaki yerini koruyabilme olanağına sahip olabilmektedir.

Bu nedenle hedef kitlesinin yaş aralığı ve sunduğu ürünler oldukça önem teşkil etmektedir. Bankacılık sektöründe hizmet vermekte olan Finansbank tarafından Üniversite gibi yüksek öğrenim kurumlarında öğrenim görmekte olan kişileri hedef kitlesi olarak ele alarak sırf onlar adına ayrıcalıklı bir ürün piyasaya sunulmuştur. “CardFinans Go” olarak adlandırılan bu ürün neticesinde öğrenciler hemen hemen tüm banka kurumları tarafından aylık veya üç aylık periyotlar ile “hesap işletim ücreti” adı altında alınmakta olan masraftan muaf olmaktadır.


Bununla birlikte Starmaxx’da,Türk Hava yollarında, Gratis’te, Onur Air’de ve Kığılı gibi firmalarda yapılacak olan indirim ve taksitlendirmelerden de yararlanma olanağı sunmaktadır.


Ayrıca ilgili karta ait başka bir özellik ise öğrencilerin keselerini düşünmesidir. Afaki tutarlarda yapılan harcamaları önlemek adına fazla harcama yapıldığında sms yolu ie uyarı vermekte olan ilgili kart’a ait bu özelliği aktif hale getirebilmek için ilgili banka kuruma ait internet bankacılığından yada 0 850 222 0 900 numaralı telefon bankacılığından yapılabilmektedir.


Fixcard 0850 222 0 900 Telefon Bankacılığı


Tabii bütün bu olanaklardan faydalanabilmek adına öncelikli olarak ilgili karta sahip olmak gerekmektedir. Bunun için cep telefonunuzun mesaj bölümünden GO yazarak 2273 numaralı cep telefonuna mesaj gönderimi yapabilir, Finansbank şubelerinde bulunan başvuru formunu doldurabilir, www.cardfinansgo.com.tr adresinden başvuru linkine tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Yine aynı bankanın ürünü olarak piyasada yerini almakta olan kredi kartı Fix Card ‘ın imkanlarından yararlanabilmek adına da gerek internet bankacılığından gerekse ilgili banka şubelerinden başvuruda bulunabilmek mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir