Kırmızı Kalem Yiyene Kredi Veren Bankalar

Bankalara olan borcunuzdan dolayı kırmızı kalem yemişseniz kredi veya kredi kartı ürünlerini kullanmanız imkansızlaşacaktır. Kırmızı kalem yiyene kredi veren bankalar arayışına girerseniz işini hayli zordur.

Kırmızı kalem yiyen kredi çekebilir mi diye sorarsanız buna net bir cevap veremeyiz. Çünkü kırmızı kalem yedikten sonra bankalar genel olarak kredi vermez. Bu durum karşısında yapabileceğiniz çok şey yoktur. Bankalar kredi verirken kendi inisiyatiflerini kullanma gibi bir yetkileri olsa da bu çok nadir görülen bir durumdur. Bu yüzde öncelikle çok ümitli olmamalısınız. Yine de kredi kullanma arayışına girecekseniz elinizde bankaya teminat gösterebileceğiniz bazı değerler olması gerekir.

Kırmızı kalem yiyene kredi veren bankalara ipotek verebilirsiniz. Örneğin bir eviniz varsa bunu bankaya ipotek ettirerek kredi kullanmak isteyebilirsiniz. İpotek ile kredi çekme girişimi kesin bir sonuç olmasa da bankadan kredi kullanmak için bir şansınız olabilir.Kırmızı kalem yememek için kredi ödeme planınızı çok iyi ayarlamalı ve kredinizi hiç bir zaman gecikmeye düşürmemelisiniz. Ayrıca kırmızı kalem yedikten sonra bu durumun ortadan kalkması için 3 yıl gibi ortalama bir sürenin geçmesi gerektiğinden dolayı kredi ödemelerinizi daha dikkatli yapmalısınız.

Kırmızı Kalem Yiyene Kredi Veren Bankalar” üzerine 3 yorumlar

  1. kırediye ihtiyacım var ama kırmızı kalem yidiğimden dolayı kıredi çekemiyorum kıredi çekip borçlarımı kapatmak isterim

  2. Bnde kirmizi kalem yedim anlamadigim sey bnm esimde calisiyor onun uzerine kredi cekcektik bnm kalem yuzunden onaylanmadi boyle bir sey varmi ilk defa ogrendim cvplrsnz sevinirim iyi calismalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir