Komisyonla Kredi Çektirenler

Komisyonla kredi alarak bankalardan alamadığınız kredileri anında alabilirsiniz. Bu sistem bankalardan kredi alamayan kişilerin nakit sorunlarının karşılanabilmesi için kullanılan bir alternatif kredi verme yöntemidir. Komisyonla kredi verenler veya komisyonla kredi çıkartılır diyenler aslında sistemin sonucu böyle bir sektörün oluşmasını sağlamıştır. Evet bu sistem artık bir sektör haline gelmiştir. Çünkü hem komisyonla kredi çektirenler hem de komisyonla kredi veren kişiler sayı bakımından az değildir ve bu yöntemi artık herkes bilmektedir. Komisyonla kredi çektirecek olan kişiler için bankalardan geri kalır herhangi bir kredi yoktur. Peki bu ne demektir? Örneğin bir bankadan kredi almak istediniz ancak kredi notu nedeniyle bankadan kredi alamadınız. Böyle durumlarda komisyonla kredi veren kişiler ki bu kişiler çoğu zaman kredi danışmanlık hizmeti de vermektedir sizler için bankalardan kredi alır. Bu işlemin gerçekleşme sürecini ise detaylı bir şekilde anlatabiliriz. Komisyonla kredi çektiren kişiler ile yapacağınız ilk görüşmede eğer hedefinizde bir kredi varsa bunu dile getirebilirsiniz.

Komisyonla Kredi Verenler

komisyonla kredi
komisyonla kredi

Örneğin X bankasından tüketici kredisi çekeceksiniz ve bu krediyi kredi notu nedeniyle alamadınız. Hedefinizdeki kredi bu ise komisyonla kredi veren kişiler ile hemen görüşmenizde bunu dile getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra aklınızda bir kredi yoksa ve acil olarak kredi alacaksanız bu durumu da yine kredi aracı kurumuna iletebilirsiniz. Bu kişiler bazen kurum olarak yani çoklu şekilde bazen de bireysel olarak çalışabilmektedir. Komisyonla kredi veren kişilere ilettiğiniz bu talebi kredi verecek olan kişiler değerlendirir. Sizler için en uygun krediler bankalar üzerinden taranarak araştırılır.

Komisyonla kredi çekecek olan kişilere anında banka kredisi verilir. Bankaların faiz oranları ve diğer vade oranları da aynı şekilde uygulanır. Bu kredide sizler sadece kredinin alımı esnasında komisyon ödersiniz. Komisyon ödemelerinde genel olarak kredi limitlerine göre bir fiyat belirlenir. Genelde komisyon kredinin yüzde 10 veya yüzde 15’lik diliminden oluşmaktadır. Komisyonla kredi alacak olan kişiler, belirledikleri kredileri alırken herhangi bir kefil veya başka bir garanti belgesi sunmak değildir. İnternet üzerinden bu krediyi veren lisanslı kişilere ulaşabilirsiniz.

Komisyonla Kredi Çektirenler” üzerine 2 yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir