Kredi Çekemeyenlere Kolayca Kredi Veren Bankalar

Bankalara olan borçlarınızdan dolayı yada düşük kredi notunuzdan dolayı bankalardan kredi çekemeyebilirsiniz. Kredi çekemeyen kişilere kredi çıkartan bazı finansman danışmanları var. Özellikle “kredi çekemeyenlere kredi veren bankalar” anlaşmalı oldukları bireysel finans şirketleri aracılığı ile kredi sağlamaktadırlar. Finansman danışmanlar hemen hemen tüm illerde mevcut. Şahıs kurumlarıdır. Bu kurumlar sadece ihtiyaç kredisi için değil, konut kredisi için, araç kredisi gibi ihtiyaçlarınızda da yardımcı olabilmektedir. Ama bankalar nezdinde kara listede iseniz, bu durum biraz zor. Eğer düşük kredi notunuzdan dolayı kredi çekemiyorsanız bu durumda size kredinizin çıkması konusunda  çok hızlı yardımcı olabilmektedirler. “Kredi çekemeyenler” finansman danışmanlarına gidip çekmek istediğiniz kredi miktarını söyleyip, kişisel bilgilerinizi vermeniz yeterli. Tüm başvurular ile ilgili  işlemleri kendileri gerçekleştirmektedirler. Kredinizi en kısa sürede sonuçlandırmaktadır. Hatta sizin daha önce kredi başvurunuz red gelmesi önemli değil. Sizin kredi notunuzu yükseltmek için bir takım işlemler sonucu istediğiniz miktarı çıkartmaktadırlar.

Bankadan Kredi Çekemeyenlere Komisyonla Kredi Çıkartılır

kredi çıkartılır
kredi çıkartılır

Finansman danışmanlar komisyonla çalışmaktadırlar. Krediniz onaylandıktan sonra komisyonlarını almaktadırlar. Bu komisyon miktarı biraz fazla olabilir. Sonuçta en başta tüm bu detayları sizinle paylaşmaktalar. Sizde komisyonu ödeyeceğinizi kabul ederseniz, işlemleriniz başlatılır. Ama her ben Finansman danışmanıyım diyen kişilere de güvenmeyin. Araştırıp ondan sonra çalışmaya karar verin. Sizden ilk başta komisyon ücreti ile çalışıyoruz diyen kişilerden şüphe edin. Çünkü bu kişiler güvenilir olmayacağından sizi dolandırabilir. Komisyonu krediniz onaylandığını öğrendikten sonra verin. Daha önce herhangi bir komisyon vermeyi asla kabul etmeyin. Ya da acil nakit ihtiyacınız var ise ve yüksek limitli bir kredi kartınızda varsa, çevrenizde bazı taksitli satış gösterip nakit para veren yerlerden yararlanabilirsiniz.

Kredi Kartınıza Taksitle Nakit Para Verilir

Kredi kartınızdaki limitinizi, sizden belirli komisyon alarak maksimum 12 taksite bölüp, size nakit para vermektedirler. Sizde sadece bankaya kredi kartı borcunuz olmaktadır. senetlekredi2017@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir