Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyaları

Bankalar kredi kartları, artık günlük hayatımızın bir parçası. Kredi kartı kullanmak neredeyse bir zorunluluk halini aldı. Kullanmıyorum diyenlerin de sayısı yok denecek kadar az. Bankalardan kredi kartı kullanmayanlar olsa da, bu kişiler de maaşlarını bankalar aracılığı ile aldıkları için, hesap kartı kullanmak zorunda kalıyorlar. Bu zorunluluğun artmasına rağmen, bankalar müşteri portföylerini arttırmak için, çeşitli firmalar ile anlaşarak özel kampanyalar düzenliyorlar. Sağlık hizmetinden giyime, ev alış verişinden tatillere kadar pek çok alanda özel fırsatlardan yararlanabiliyorsunuz. Kredi kartı akaryakıt kampanyaları da bu özel avantajlardan sadece bir tanesi. Bir taraftan aracınız için benzin ya da mazot alırken, diğer taraftan da bedava alış veriş imkanı sunana para puan kazanma keyfine erişebiliyorsunuz.

Kredi kartı akaryakıt kampanyaları arasında ise en dikkat çekenleri şöyle;

World Kart akaryakıt kampanyaları; Yapı Kredi Word Kart ile 16 Ağustos tarihine kadar yapacağınız 4 adet 100 liralık anlaşmalı Petrol Ofisi akaryakıt alış verişinizin ardından, 25 Lira kazanabiliyorsunuz. Ayrıca, Yapı Kredi Cüzdan katılımı ile de, 4. 100 Liralık alışverişinizden sonraki, minimum 40 Liralık alış verişinizden 40 Liralık indirim kazanabilirsiniz.

Garanti Bonus akaryakıt kampanyaları; Garanti Bonus kredi kartınız ile, anlaşmalı Opet’lerden yapacağınız, 4 defa 100 Liralık ve üzerindeki akaryakıt ve mazot alış verişleriniz, 50 Liraya kadar Bonus kazanma şansınız var. Kampanyaya BonusFlaş ile katılırsanız 50 TL, SMS ile katılırsanız 30 TL kazanma şansınız bulunuyor. Kampanya 15 Ağustos’a kadar geçerliliğini koruyor. Kazanılan bonuslarınız ise, 19 – 28 Ağustos tarihleri arasında hesabınızı aktarılıyor.

İş Bankası Maximum akaryakıt kampanyaları; Maximum kartınız ile, 1 Temmuz – 15 Ağustos tarihleri arasında BP’den yapacağınız, 75 lira ve üzeri 4 akaryakıt alışverişinizden sonra 20 lira Maxi Puan kazanma şansınız var. Bu kampanyadan yararlanabilmek için, anlaşmalı BP’ler yapacağınız alış verişlerde, İş Bankası POS cihazlarından çekim yapılması önemlidir. Tüm bankaların ayrıntılı kampanyaları için, sitemiz içerisinde arama yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir