Kredi Kartı ile Elektrik Faturası Ödeme

Kredi kartı kullanımı hayatımıza girdiği bu günden yana birçok değişikliği kolaylığı da sıralamaya başladı. Alışveriş kolaylığı taksitli alışveriş şansının yanı sıra kredi kartı ile telefon faturası ödeme, kredi kartı ile telefonumuza kontür TL yükleme hatta kredi kartı ile elektrik faturası ödeme işlemlerini bile gerçekleştirebiliyoruz.

Kredi Kartı İle Ödeme Yapılabilen Noktalar

Kredi kartı ile elektrik ödeme işlemleri e fatura ödeme denilen sistem ile internet üzerinden yapabilirsiniz. E fatura ödeme sistemi oldukça basittir. Abone numaranız ile sorgulama yapıyorsunuz ve çıkan borcunuzu tahsil etme seçeneklerinizden kredi kartı işaretledikten sonra kart numaranızı, kart son kullanma tarihini ve güvenlik numarasını yazarak ödeme aşamasına geçebiliyorsunuz. Gecikmiş borçlarınız var ise aynı şekilde buradan ödeme yapabilirsiniz. Yalnız ödemediğiniz ve geç yatırdığınız faturalar da gecikme zammı uygulanmaktadır. Bu neden ile faturalarınız düzenli ödemeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile elektrik faturası ödeme işleminizi lütfen güvenilir sitelerden ve yasal bağlantılı sitelerden iletişim kurarak gerçekleştirin aksi halde hem faturanızı ödeyemez hem de kart numaranızı verdiğiniz için maddi kayıplar yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir