Kredi Kartı İle Fatura Ödeme AVEA

Avea kurumu Türk Telekom bünyesi ile birleşmiştir. Avea faturanızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Milyonlarca insan Avea hattı kullanmaktadır.Diğer hatlara nazaran birçok cazip kampanyası sayesinde birçok insanın tercihi arasındadır.Türk Telekom la birleşmesi sonucunda da kullanıcılarının bir çoğu bazı değişiklikler olabilecek mi acaba sorularını da getirmiştir.

Örneğin;hat üzerinden alınan vergiler fiyatında bir değişiklik yok sadece isim hakkı Türk Telekoma geçmiştir. Kampanyalar konusunda bir değişiklik yok aynı tarife üzerinden aynı fiyatlarla ücretlendirilmektedir. Ödeme noktaları konusunda hiçbir değişiklik yoktur. İnternet üzerinden kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Çevremizde bulunan birçok ödeme merkezinden 1,5 lira eksra karşılığında ödeyebilirsiniz. Kredi kartına sahip olduğunuz bankanıza da otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz.

Türk Telekom Faturasını Kredi Kartı İle Ödeme

İnternetten kredi kartımla nasıl ödeyebilirim derseniz, AVEA.COM.TR. sayfasındaki online giriyorsunuz, işlemler menüsü, fatura işlemleri, kredi kartı ile ödeme butonun seçerek 3D güvenlik şifrenizle rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Yok ben her ay uğraşamam diyorsanız da banka talimatı ile otomatik ödenir. Sizin de her ay banka kartı ekstrenize yansıtılır. Türk telekom sitesinden de avea borcunuzu sorgulabilirsiniz ödemesinide kredi kartı ile sitesinden kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Hatta Türk Telekomun yapmış olduğu bir yenilikten de bahsedersek de Türk Telekom online işlemleri menüsünü cep telefonunuza indirirseniz daha kolaylık olacaktır. Bu uygulama ile ev telefonunuz, eğer internetinizde Türk Telekom dansa internetiniz ve mobil butonunyla da AVEA faturanızı ödeyebilirsiniz. Bu uygulamaya kredi kartı tanımınızı da yaparsanız tekrar tekrar kredi kartı bilgilerinizi de girmeden kolayca tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Sonuçta teknoloji çağında yaşıyoruz yerimizden kalmadan bilgisayarımızla veya cep telefonumuzla her işlemimizi zahmetsizce  yapabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir