Kredi Kartı İle Kira Ödeme

Kiralarımız her ay belirli bir günde ödemek zorundayız, bu da her ay aynı gün bankaya ya da PTT’ye giderek ev sahibine para transferi yapmamız anlamına geliyor. Başka bir ihtimal de ev sahibinin yanına giderek elden ödeme yapmak fakat genel olarak çoğunluk para transferini tercih ediyor.

Banka hesaplarımızdan otomatik talimatı vererek kira ödemesi yapılabiliyordu. Fakat banka da hesabı olmayan kişiler bu fırsattan yararlanamıyordu tabi ki son düzenlemelere kadar. Artık kredi kartı ile kira ödemesi yapabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatından hiçbir farkı yok sistemin.

Kredi kartınız hangi bankaya aitse gidip ayın şu gününde şu banka ve şu hesap numarası bu kadar TL kira ödemesinin otomatik aktarılmasını istiyorum demeniz yeterlidir. Banka belirttiğiniz günlerde kira ödemenizi gerçekleştirecektir. İş bankası, Yapıkredi bankası, Halk bankası, HSBC bankası gibi birçok banka bu hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Kredi kartı ile kira ödemesi yaparak her ay bankaya gitmekten kurtulun, kirayı ödemeyi unuttum problemlerinden sıyrılın. Her şey bir talimatınız ile gerçekleşebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir