Kredi Kartı ile Kontör Yükleme

Kredi kartını sadece alışveriş yapma gibi işlemler için kullanmıyoruz. Kredi kartı ile fatura ödemesi yaptığımız gibi eğer kontürlü hat kullanıyorsak kredi kartı ile kontür yükleme yani hattınıza TL yükleme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetten Kredi Kartı İle TL veya Kontör Nasıl Yüklenir?

Hangi operatör müşterisi olursanız olun rahatlıkla kredi kartı ile TL yüklemesi yapabilirsiniz. Kredi kartı ile hattınıza TL yükleyecekseniz operatörlerin resmi internet adresi üzerinden bu işlemi yapabilirsiniz. Şu konu da sizi uyaralım ki internetten rastgele TL yükleme için aılan sitelerden işlem yaparak kart numaranızı vermeyin kartınız üzerinden harcamalar yapılabilir hatta harcama yapılmasa bile kontür yükleme işlemi için kartınızdan para çeilsede hattınıza TL yüklenmeyebilir. Bu sebeple internet üzerinden yaptığınız işlemlerde daha dikkatli olmanız gerekiyor. Müşteri hizmetlerini arayıp müşteri temsilcinizle görüşerek kredi kartı ile kontur yükleme yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile kontür yükleme işlemini operatörlerinizin satış merkezlerinden size en yakın olanına giderek de yapabilirsiniz. Sonrasında hattınıza yükleyeceğiniz TL ile aktif konuşma, SMS ya da internet paketleri yaparak kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir