Kredi Kartı ile Mtv Ödeme

Nakit para olmadığında kredi kartı neredeyse her alanda imdadımıza yetişiyor. Kredi kartı ile Mtv ödeme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Mtv yani motorlu taşıtlar vergisine trafiğe kayıtlı tüm araçlar sorumludur ve vergi ödemek zorundadırlar. Mtv vergisini 2 ayrı taksit halinde Ocak ve Temmuz aylarında ödemeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile Mtv ödeme işlemi için Gelir İdaresi Başkanlığı resmi internet adresine giriş yapmanız gerekmektedir. Alt kısımda yer alan motorlu taşıtlar vergisini tıklayın ardından da kredi kartı ile ödemeyi seçin.

Plaka, TC kimlik numarası ve tescil tarihini yazın ve tamam butonuna tıklayın ödeme kısmına yönlendirecek sayfa sizi kredi kartı bilgilerini yazdıktan sonra ödemeniz tamamlanacaktır. Ziraat bankası, Garanti bankası, Halk bankası, Yapı kredi bankası, Vakıf bank, TEB, Denizbank, Finansbank gibi hangi bankaya ait olduğu önemli olmaksızın kredi karı tı ile ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi kartı ile Mtv ödeme kolaylığından faydalanın verginizi ödemeyip ya da geciktirim zamlanmasını cezai yaptırımları göze almayın diyerek yazımızı sonlandıralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir