Kredi Kartı ile SSK Prim Ödemesi

Bankalardan alınan kredi kartları ile birlikte ssk prim ödemesini yapmak mümkün olmaktadır. Bunun için bankalardan alınan kredi kartlarına otomatik ödeme talimatı da verilebilir. Bu talimat sonucunda gerekli olan durumlar için aylık veya belirli periyotlarda alınan prim ödemeleri yapılabilir.

Prim ödemelerinde yer alan kredi kartlarında genel olarak işlemler yapılabilir. Ödemelerin sonucunda alına prim ücretleri genel olarak her zaman uygun ve belirlenen şekillerde yapılabilir. Kredi kartından yer alan ödemelerin hesaplanabilmesi için bütün bankaların ve diğer kredi kartlarının anlaşması olması yeterlidir. Kredi kartlarında bulunan ödemelerin her zaman uygun şekillerde olması ile birlikte ödemelerde birtakım sorunlar meydana gelme

Kredi Kartı İle SGK Ödeme

Kredi kartı ile yapılan ssk prim ödemelerinde eşit taksitlerin kullanılması da mümkündür. Bu taksitlerde bulunan ödemelerin genel olarak yer alması ve diğer işlemleri bulundurması hesap özetlerinde yer alır. Hesap özetlerindeki diğer işlemler sayesinde hemen her bankamatikten ödeme yapılabilir. Emekli ssk numarası ile birlikte kimlik numarası da bu işlemlerin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir