Krediver Kredi Başvurusu

Krediver kredi imkanlarından yararlanarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Krediver yurt dışı kaynaklı kredi imkanı sunmaktadır. Krediver kredi başvurusu ve kredinin özelliklerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Krediver kredi özellikleri
Krediver aracılığı ile kredi kullanmak istiyorsanız maksimum 30.000TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için finansal destek bulabilirsiniz. Kredi vadesi ile 35 ay ile sınırlandırılmıştır. Krediver’den kullanacağınız kredilerde kefil ön şart koşulmamaktadır. Kefilsiz kredi kullanmak istiyorsanız Krediver’in kredi ürününden yararlanabilirsiniz. Krediver kredi ürününde dosya masrafı seçeneği de farklı işlemektedir. Krediyi ilk kullandığınızda dosya masrafı alacağınız kredi tutarından tahsil edilmemektedir. Kredinin dosya masrafı aylık taksitlere yansıtılmaktadır. Bu sayede istediğiniz kredi tutarını tam alırsınız ve dosya masrafını aylık küçük meblağlar şeklinde ödersiniz.

Krediver’den kullanacağınız kredilerin istediğiniz bir banka hesabına aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra kredinizin onaylanması durumunda kredinin gönderileceği banka hesabını bildirmeniz yeterlidir. Bu sayede kredi tutarını teslim almak için herhangi bir yere gitmenize de gerek kalmayacaktır.

Krediver kredi başvurusu ve istenilen evraklar
Krediver nakit kredisine başvurmak için yaş aralığı 18 ile 65 arasında tutulmaktadır. Bu yaş aralığının dışındaki kişiler ne yazık ki kredi ürününden yararlanamamaktadır.

Burada bütün kimlik bilgilerinizi doldurmanız gerekmektedir. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra kredi başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.Krediye başvurmak için gerekli olan evraklar ise nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesidir ve son aya ait kredi başvurusu yapanın adına fatura. Kredi başvurusu sonrasında kredi tutarının banka hesabına yatırılmasını isteyenler, banka hesabının kendine ait olduğunu gösteren (ekstre gibi) belgeyi sunması gerekmektedir.Krediver’den kredi kullanmak isteyenler İstanbul’da ise buraya tıklayarak Krediver şubelerinden kredi başvurularını gerçekleştirebilirler. Diğer illerde olanlardan sadece Kocaeli ve Tekirdağ’da ikamet edenler Krediver kredilerinden yararlanabilirler.

Krediver Kredi Başvurusu” üzerine 2 yorumlar

  1. Krediver üzerinden 30000tl kredi kullanmak istiyorum başvurdum bakalım yardımcı olacaklarmı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir