Krediver Kredi Hesaplama

Krediver kredi ürünlerini kullanmadan önce kredi hesaplaması yapabilirsiniz. Krediver kredi hesaplama işlemini nasıl yapacağınız hakkında detaylı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bankaların kredi ürünlerinden yararlanmadan önce kredi hesaplaması yapmak oldukça önemlidir. Çünkü kredi kullanmadan önce bütçe planlaması yapılmalıdır. Bütçe planlaması yapılırken de kredinin aylık ödenmesi gereken taksit tutarı oldukça önemlidir. Kredinin aylık ödenecek taksit tutarını öğrendiğinizde kredinin bütçenize uygun olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bu işlem kredinin geri ödeme evresi için çok önemlidir. Kredi kullanırken sadece bankadan alınacak olan tutarı düşünerek hareket edenler ileri dönemlerde kredi ödemelerinde sorunlar yaşayabilmektedir. Bunun nedeni ise bütçe planlamasının yapılmamasıdır. Bütçe planlaması yapılmadığında ve kredinin ödenmesi gereken aylık taksit tutarı aylık gelirimizi olumsuz etkileyecek durumda olduğunda kredi geri ödemelerinde zorluklar çekilmektedir. Bu yüzden kredi hesaplaması yapmanız oldukça önem arz etmektedir. Kredi hesaplaması yapıp bütçe planlaması yaparak kredi kullananlar, bu planlamayı yapmadan kredi kullananlara göre kredilerini daha rahat ödemektedir.

Krediver kredilerinden yararlanmak istediğinizde kredi başvurusu yapmadan önce kredinizin ödeme planını çıkarabilirsiniz. Bu sayede kullanmak istediğiniz kredinin bütçenize uygun olup olmadığını inceleyebilirsiniz.

Krediver kredi hesaplama yapmak için buraya tıklayınız. Açılan sayfa Krediver’in resmi web sayfasıdır. Burada ilk önce kredi hesaplama bölümünde taksit hesaplama seçeneğini seçip devam et butonuna basmalısınız. Karşınıza çıkan ekranda kredi türünü seçmelisiniz. Kredi türünü seçtikten sonra kullanmak istediğiniz kredi tutarını ve krediyi ödemek istediğiniz vadeyi seçtikten sonra hesapla butonuna basmanız yeterlidir. Hesapla butonuna bastığınızda karşınıza kredi ödeme planı çıkacaktır. Bu alanda aylık ödeyeceğiniz kredi taksiti, kredi faiz oranı, toplamda ödeyeceğiniz tutarı inceleyebilirsiniz. Kredinizin ne zaman biteceğini de kredi hesaplama ekranının da incelemeniz mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir