Krediver Nedir? Kimin?

Nakit ihtiyaçlarını bankaların kredi ürünleri ile karşılamak isteyenler Krediver kredi ürünlerinden de yararlanabilirler. Krediver ülkemizde fazla duyulmamış olsa da oldukça büyük bir potansiyele sahip ve ülkemizde uzun süre hizmet veren kuruluşlardandır. Peki Krediver nedir? Krediver Kimin?

Krediver Société Générale Bankası tarafından ülkemizde kredi ihtiyacı olan kişilere kredi sunan bir kuruluştur. Société Générale Bankası uluslar arası anlamda oldukça geniş bir alanı kapsayan hizmet ağı ile oldukça güçlü bir bankadır. Société Générale Bankası’nın 157 bin çalışanı bulunmaktadır. Banka 35 yıldan fazla bankacılık sektöründe aktif olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Banka ülkemizde de hizmet vermektedir.

Société Générale Bankası’nın kaynağı ile kurulan Krediver, ülkemizde sınırlı bir alana hizmet vermektedir. Ülkemizin nüfus yoğunluğunun en çok olduğu İstanbul’da Krediverin şubeleri bulunmaktadır. Krediver İstanbul şubelerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İstanbul haricinde ise Kocaeli ve Tekirdağ illerine hizmet vermektedir. Bu iller dışında ikamet eden kişilere ne yazık ki Krediver hizmet sunamamaktadır. İstanbul dışında Kocaeli ve Tekirdağ’da ikamet edenler bankanın kredilerine internet üzerinden başvurabilmektedir. İstanbul’da ikamet edenler ise bankanın herhangi bir şubesine giderek kredi ürünlerine başvuruda bulunabilmektedir. 

Krediver şuan için sadece taşıt ve ihtiyaç kredisi ürünleri ile hizmet vermektedir. Her iki kredi ürününde de oldukça avantajlı kredi imkanları sunmaktadır.Krediver’in şube ağının dar olmasına karşılık, Krediver’den kullanılan ürünlerin geri ödemelerinin yapılacağı alan oldukça geniştir. Krediver kredilerini Akbank şubelerinden, TEB şubelerinden, PTT şubelerinden, Garanti Bankası şubelerinden ve Finansbank şubelerinden ödeme imkanınız bulunmaktadır. Bu imkan sayesinde kredi ödemelerinde herhangi bir sıkıntı yaşamamaktasınız. Ayrıca Garanti Bankası ATM’lerinden de ödemelerde yardım alabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir