Krediver Şubeleri ve Telefon Numarası

Merkez ofisi Paris’te bulunan Société Générale, çokuluslu bir finansal hizmetler şirketi. 1864’te kurulan ve tüm dünyadaki müşterilerinin güvencesini kazanarak büyüme gösteren Société Générale, yakın zamanda ülkemizde de “KrediVer” adlı bir marka oluşturarak hizmet vermeye başladı.

Tüketici kredilerinin her alanında hizmet sunan KrediVer, yalnızca son tüketici için çalışıyor, yani ticari kullanım amaçlı krediler vermiyor. “Bireysel müşterilerin hayallerini gerçekleştirmek” hedefi ile Türkiye bankacılık sektörüne 2007 yılında adım atan KrediVer’in tüm şubeleri şu an için İstanbul’da olsa da, uzmanlar ilerleyen yıllarda bu tür “banka dışı kredi” kurumlarının tüm Türkiye’de yaygınlaşacağını belirtiyorlar.

Krediver Genel Müdürlük

Krediver’in Genel Müdürlük ofisi, Nispetiye Caddesi Akmerkez E-3 Blok Kat: 10 34337 Etiler-İstanbul adresinde bulunuyor. Telefon numarası ise 0212 371 31 00. Kurumun Tüketici Kredileri Bölümü ise Polat Plaza B Blok Kat:9 Harman Caddesi, Ali Kaya Sokak No:4 Levent Beşiktaş İstanbul adresinde bulunuyor. KrediVer’e aynı zamanda 6646’ya TC kimlik numaranızı SMS atarak da ulaşmanız mümkün.

Krediver Şubeleri ve Telefon Numarası
Krediver’in İstanbul’da bulunan şubeleri Avcılar, Bağcılar, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaşi Büyükçekmece, Çapa, Gaziosmanpaşa, Kadıköy, Kartal, Mecidiyeköy, Optimum, Sefaköy, Ümraniye ve Üsküdar’da yer alıyor. KrediVer, bu şubelere direkt olarak ulaşmak isteyen müşterileri de unutmamış ve ayrı bir arabirim oluşturmuş. Krediver’in şube bilgilerini detaylı olarak paylaştığı sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. Kurumun yine internet üzerinden iletişim için de bir formu mevcut. KrediVer iletişim formuna ise buradan ulaşabilirsiniz. KrediVer’in müşteri hizmetleri hattına 0212 371 31 11 ve çağrı merkezine 0212 444 0 646 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Krediver Şubeleri ve Telefon Numarası” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir