Kuveyt Türk Sağlam Kart Vade Farksız 5 Taksit

Kredi kartı kullanımın artmasıyla birlikte bankalar müşteri çekebilmek ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için bazı kampanyalara, kart kullanımında avantajlara ve müşterinin en üst düzeyde ihtiyaçlarının giderilmesine özen göstermeye başlamıştır. Bunları sağlayabilmek adına her banka gibi Kuveyt Türk’te bazı yeniliklere ve kampanyalara yönelmiştir. Kuveyt Türkü rakiplerinden bir adım öne çıkaran Sağlam Kart, kredi kartı çeşididir. Sağlam Kart’ın kredi kartı ücreti yoktur. Yani sizden yıllık ya da aylık olarak kart kullanım ücreti talep etmezler. Bunun yanı sıra eğitim ve sağlık gibi birçok sektörde vade farksız 5 taksit seçeneğinin olması diğer kredi kartlarından daha çok talep edilebilmesi için önemli bir özellik olmuştur. Şimdi Sağlam Kart’ın özelliklerini daha detaylı inceleyelim.

kuveyttürk sağlam kart
kuveyttürk sağlam kart
  • Dediğimiz gibi kredi kartınız üzerinden kart ücreti alınmamaktadır.
  • Taksit ve Altın Puan özelliği vardır. Altın Puan yapacağınız harcamalar için size verilen puandır. Ve bu puanları biriktirerek kullanma olanağınız vardır.
  • Bir yıl boyunca düzenli olarak yapacağınız 200 lira ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL Altın Puan kazanabilirsiniz. Ayrıca ekstre borcunuzu da düzenli olarak ödemeniz karşılığında da 50 TL Altın Puan kazanırsınız.
  • Acil nakit ihtiyacınız olduğunda kredi kartınızdan nakit avans çekebilirsiniz. Bunu ATM’ler üzerinden gerçekleştirirsiniz.
  • Sağlam Kart birçok firmayla anlaşma sağlamıştır. Bu sayede anlaşmalı üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.
  • Sağlam kartınız ile cep telefonu alabilirsiniz. Ayrıca market, gıda, kuyumcu, akaryakıt, kontör, vergi, fatura ve sigorta ödemelerinizi Sağlam Kart sayesinde taksitlendirebilir ve kendinize ödeme kolaylığı yaratabilirsiniz.
  • Asgari ödeme özelliği yoktur. Yaptığınız harcamaları ya tamamen ödemelisiniz ya da taksitli kullanım yapmalısınız.
  • Toplam harcamalarınızın bir kısmını öder bir kısmını bırakırsanız, ödenmemiş kısıma %2.34 gecikme faizi uygulanmaktadır.
  • Sağlam Kart; Platin, Gold ve Klasik olmak üzere üç çeşittir. Kartların detaylarını şubelerden veya internet üzerinden öğrenebilirsiniz.
  • Sağlık ve eğitim sektöründe vade farksız 5 taksit yapabilirsiniz. Bu harcamalar MCC kodu “Eğitim” ve “Sağlık” olarak kayıtlı iş yerlerinde geçerlidir. Ve kullanabilmeniz için 10 TL ve üzeri harcama yapmanız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir