Kuveyttürk Saleplus Kredi Kartı Özellikleri

Kuveyttürk kredi kartları içerisinde Saleplus kartlarının ayrı bir yer vardır. Bu kart ile birlikte en yeni kart özelliklerinden yararlanabilir ve ödemelerinizi anında yapabilirsiniz. İşlemler nedeniyle her alanda özel indirimleri içeren ve kredi kartlarından özel seçenekleri barındıran Kuveyttürk ile birlikte eşit ödemelerinizi anında yapabilirsiniz.

Türkiye’nin en yeni kredi kartlarından birisi olan Kuveyttürk Saleplus kartı ile birlikte platin, gold ve klasik kart sahibi olabilirsiniz. İndirim fırsatları ve puan seçenekleri sayesinde diğer kartlara oranla daha avantajlı bir kart olan Kuveyttürk bu sayede müşterilerine işlemlerde kolaylık sağlar.

Kuveyttürk Saleplus kredi kartlarını bütün Kuveyttürk şubelerine gelerek alabilirsiniz. Bu kart üzerinden kart ücreti alınmaz. Diğer yandan hesap özetleri içerisinde yer alan asgari ücret miktarının hepsinin ödenmesi gerekir. Hesap özetinin ödenmediği günlerde her bir gün için 2,52 oranında gecikme faizi de alınmaktadır.

Kuveyttürk saleplus ödeme işlemlerinde kolaylıklar sağlamaktadır. Taksit seçeneklerinin yanı sıra diğer kredi kartı işlemlerinde ve puanlarda da kolaylıklar sağlanmaktadır. Kuveyttürk Call Center’ı arayarak bu kart hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca bu kart ile nakit avans da çekmeniz kolay olacaktır. Nakit avans işlemleri sayesinde bütün alanlarda kullanılabilecek nakit puanlar ve paralar alabilirsiniz. Kuveyttürk Saleplus kredi kartı özelliklerinden ve diğer bilgilerden yararlanabilmek için Kuveyttürk şubelerine gelebilir veya internetten başvuru yapabilirsiniz.

Bu kart aynı zamanda Taksit ve Altın Puan özellikleriyle de alışverişlerinizdeki yükü hafifletmektedir.
Kart içerisinde Sale Plus kartınızdan kart ücreti alınmamaktadır. Bu kart sayesinde asgari ödeme oranı %100 olarak belirlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir