Maaş Anlaşmalı ve Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi

İş Bankası’nın kampanyası olan maaş anlaşmalı ve kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanarak uygun koşullarda ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Kredinin detayları yazımızın devamındadır.

İş Bankası maaş anlaşmalı ve kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi özellikleri
İş Bankası’nın bu kredi kampanyasından sadece maaşını İş Bankası’na getirenler ve bütün kamu kuruluşlarında çalışanlar yararlanabilmektedir. Kampanyadan yararlanmak için son tarih ise 2 Haziran 2014’dür. Bu tarihten sonra bu koşullarda krediden yararlanamazsınız.

Kredinin faiz oranı %1.20 olarak belirlenmektedir. 5.000TL kredi ihtiyaçlarınızda 12 ay vade seçeneğinden yararlandığınız da masrafsız krediden yararlanmış olmaktasınız. Bu özelliklerde kullanacağınız kredilerde dosya masrafı banka tarafından tahsil edilmemektedir.

Banka bu kredi kampanyası dahilinde maksimum 50.oo0TL kredi tutarına kadar imkan sunmaktadır. Vade seçeneği olarak da maksimum 36 ay vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

13 ay ve 36 ay aralığında kullanmak istediğiniz 50.000TL’ye kadar olan kredilerde dosya masrafı alınmaktadır. Bu özellikler kullanmak istediğiniz krediler için banka 150TL dosya masrafı almaktadır. Ayrıca banka hayat sigortası ücretini de sizlerden tahsil etmektedir. Hayat sigortası ücreti ise 37,50TL olarak belirlenmektedir. 50.000TL’ye kadar ve 36 ay vadeye kadar olan kredilerde dosya masrafı ödemek istemiyorsanız kredi faiz oranı %1.22 olarak belirlenmektedir.

Kampanya dahilinde başvuru ön şartı olarak kefil istenmemektedir. Ancak bankanın yapacağı incelemeler sonucunda banka kefil isteme hakkına sahiptir.

İş Bankası maaş anlaşmalı ve kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi başvurusu ve gerekli evraklar
İş Bankası’nın bu kredi kampanyasından yararlanmanız için öncelikle yukarıda belirtildiği gibi maaşınızı bankaya taşımanız veya kamu çalışanı olmanız gerekmektedir. Krediye nüfus cüzdanınız ve bankanın talep etmesi üzerine ikametgah belgeniz ile başvuruda bulunabilirsiniz.Kredi başvurusunu bankanın herhangi bir şubesinden gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra banka kısa zaman içerisinde sizlere kredi başvuru sonucunuzu iletecektir. Olumlu sonuçlanması ile kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

Maaş Anlaşmalı ve Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi” üzerine yorum

  1. Bir Kamu çalışanı olarak masrafsız ve sigortasız kredi kullanmak istiyorum. Zaten bu kredinin faizini ödediğime göre dosya masrafı ile sigorta ne oluyor ki anlamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir