Maaş Hesabını İşbank’a Aktaran Emekliler iPhone Kazanıyor

Bankalar emekli maaşını getirenlere çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalardan biri de İş Bankası’nın düzenlediği iPhone kampanyasıdır. Maaş hesabını İş Bankası’na aktaran emekliler iPhone kazanıyor. Kampanyanın detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

SGK emeklisi iseniz ve maaşınızı İş Bankası’na aktarırsanız 25 iPhone 5S, 10 Samsung Led TV ve ya 50 adet iPad Air kazanma şansınız olabilir. Bu kampanyadan yararlanmak için 30 Haziran 2014 tarihine kadar emekli maaşınızı İş Banksı’na taşımanız gerekmektedir. Bu tarihe kadar emekli maaşınızı İş Banksı’na taşıdığınızda bir adet çekiliş hakkına sahip olmaktasınız. Bu çekiliş hakkı ile yukarıdaki belirtilen ürünlerden birini kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Emekli maaşınızı taşıdığınızda bu ürünlerin yanı sıra İş Bankası Emekli Paketi ürününün avantajlarından da yararlanmış oluyorsunuz.

Bu kampanyadan sadece SGK emeklileri yararlanabilmektedir. Emekli maaşınızı İş Bankası’na yukarıda belirtilen tarihe kadar taşımanız durumunda otomatikman çekiliş hakkına sahip olunmaktadır. Ayrıca İş Bakası’ndan bu tarihten önce emekli maaşını alanlarda bu kampanyadan yararlanabilmektedir. İş Bankası’ndan bu tarihten önde de emekli maaşını alanlar kampanyadan yaralanmak için herhangi bir işlem yapmalarına gerek yoktur. Otomatik olarak İş Bankası’ndan emekli maaşını alan her SGK emeklisi bir adet çekiliş hakkına sahip olmaktadır.

Bir müşterinin en fazla bir adet çekiliş hakkı bulunmaktadır.İş Bankası emeklilere iPhone kampanyası kazananları 10 Temmuz 2014 tarihinde Posta Gazetesi aracılığı ile duyurulacaktır. Asil talihliler en geç 25 Temmuz 2014 tarihine kadar hak ettikleri ürünleri teslim alması gerekmektedir. Yedekte olan talihliler ise en geç 09 Ağustos 2014 tarihine kadar hak ettikleri ürünleri alması gerekmektedir.Kampanya hakkında merak ettiğiniz soruları hafta içi 09:00 ve 17:00 saatleri arasında 0212 266 54 03 Markera Kampanya Danışma Hattı’nı arayarak sorabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir