Metropol Kart Bireysel Müşteri

Pek çok iş yeri çalışanlarına yemek vermek ya da direk olarak yemek parası ödemek yerine bu amaçla kullanabilecekleri kartlar vermektedirler. Bahsi geçen bu kartlar oldukça çeşitli olsa da son zamanlarda bu kapsamda en çok dikkat çeken Metropol kart olmaktadır. Bu kart aracılığı ile yapılacak olan pek çok farklı işlem olsa da bu konuda en detaylı ve de en doğru bilgiye ulaşmak için yapmanız gereken tek şey Metropol kart bireysel müşteri girişi yapmaktır. Bu şekilde hem iş yeriniz tarafından size verilmiş olan ve içerisinde belli başlı yerlerde geçerli bir bakiyesi bulunan kartınızdan nasıl ve ne şekilde faydalanabileceğinize dair bilgi edinebilir hem de kafanıza takılmakta olan hemen hemen her türlü soruya cevap verme olanağı yakalayabilirsiniz.

Metropol Kart Bireysel Müşteri Girişi Nasıl Yapılır?

metropol kart

Eğer sizin de çalışmakta olduğunuz yer yemek parası ya da yemek yerine bahsi geçen hu hizmeti Metropol kart aracılığı ile veriyor ise bu aşamada yapmanız gereken ilk iş adı geçen yere ait ola n internet sitesi aracılığı ile bireysel kullanıcı olarak giriş yapmanızdır. Bu işlem ile hem kartınızı tanıyabilir, hem kartınızın geçerli olduğu yerler ile alakalı bilgi alabilir hem de bakiyeniz ilgili detaylara ulaşma olanağı yakalayabilirsiniz. Bahsi geçen bu giriş işlemi ile alakalı olarak bilmeniz gereken bazı belli başlı detaylar da aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.


https://bireysel.metropolcard.com/Account/Login?UserType=1


Metropol Kart Bireysel Müşteri Girişi İçin Gerekli Olan Bilgiler

A. Bu işlem için ilk olarak yapmanız gereken söz konusu yere ait resmi internet sitesine girmektir.

B. Daha sonra ise karşınıza çıkacak olan bu yeni ekran üzerinden sağ üst köşede yer alan “bireysel” yazan yere tıklamalısınız.

C. Bundan sonraki aşamada giriş yapmanız için gerekli olan ekrana ulaşacaksınız. Bu ekran üzeriden işlem yapmak için kartınızı yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz.

D. İlk olarak girmeniz gereken bilgi kullanmakta olduğunuz kartınızın numarası olmaktadır. Daha sonra ise bu kart için belirlemiş olduğunuz şifreyi girmeniz yeterlidir. Son olarak da güvenlik kodunu onaylayarak giriş işlemini tamamlayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir