Odeabank 8444 Online Kredi Ve Kredi Kartı Başvurusu

Odeabank kredi ve kredi kartı ürünlerinden yararlanmak istiyorsanız başvurunuzu Odeabank 8444 online kredi ve kredi kartı başvurusu yöntemi ile yapabilirsiniz. Odeabank online kredi başvurusu yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Odeabank nakit hazır kredi başvurusu
Odeabank nakit hazır kredi başvurusu

Açılan sayfada gerekli olan bilgileri doldurmanız yeterlidir. TC Kimlik ve Cep telefonu NO kısmını girdiğiniz zaman baivurunuzu tamamlamış oluyorsunuz. Yapılan hızlı bir değerlendirme sonrası ki burada sizin sahip olduğunuz kredi notuna bakılmaktadır banka sizlere kredi sonucunuzu kısa bir süre içerisinde cep numranızıza sms ile bildirecektir. Bu işlem sonrasında alacağınız onay kredi ön onaydır. Aynı şekilde Odeabank online kredi kartı başvurusu yapmak için buraya tıklayarak yapabilirsiniz.

Odebank kredi kartı başvuru
Odebank kredi kartı başvuru

 

 

 

Axess ile anlaşması olan banka üzerinde zaten başvuru yapabileceğiniz 3 adet kart bulunmaktadır:

  • Bank’O Card
  • Bank’O Card Axess
  • Borajet Bank’O Card Axess ( Popüler olan kartlardan biridir. Borajetle çokca yolculuk yapanların tercih ettiği bir kart olup yaptığı kampanyalar ile müşterilerine süper avantajlar sunmaktadır)

NOT: Odeabank Kredi ve Kredi başvuru sonucu işlemleriniz yine aynen başvuru yaptığınız kanallardan size geri dönüş yoluyla bildirilmektedir. Yani şubeden başvuruda bulunduysanız siz oradayken merkezden gelen cevabı müşteri temsilcisi size iletmektedir. SMS ile başvuru yaptıysanız sonuç size mesajla tekrar gelecektir ve Telefonla olan işlemlerde benzer şekilde yürümektedir.


Odeabank sms kredi başvurusu yapmak için KREDİM yazıp bir boşluk bırakıp vatandaşlık numaranızla beraber 8444’e göndermeniz yeterlidir. Banka gerekli incelemeleri kısa bir süre içerisinde yapacaktır ve sizlere kullanabileceğiniz kredi tutarını bildirecektir.

Aynı şekilde Odeabank sms kredi kartı başvurusu için BANKO yazıp bir boşluk bırakıp vatandaşlık numaranızı yazmanız yeterli. Bu mesajı gönderdikten sonra kısa bir süre içerisinde banka sizlere başvuru sonucunuzu bildirecektir.

Bu şekilde yapacağınız bütün başvurular ön onay vermektedir. Kesin onay için bankanın herhangi bir şubesine giderek başvuru için gerekli evrakları beyan etmelisiniz.

Kredi Başvurusu için Gerekli Evraklar

Bu kısmı size resimli olarak veriyoruz. İsterseniz pcnize indirerek veya ekran görüntüsünü alarak tüm belgeleri hazırladığınıza emin olduktan sonra başvurunuzu yapmalısınız. Hatırlatmamız gerekirse yanlış yapılan işlemler ve aldığınız her olumsuz cevap kredi notunuzda düşme yapacaktır o yüzden kendinizden emin olduğunuzda bankanızla iletişime geçmeniz yararınıza olacaktır.

Odeabank kredi başvurusu için gerekli evraklar
Odeabank kredi başvurusu için gerekli evraklar

Odeabank 8444 Online Kredi Ve Kredi Kartı Başvurusu” üzerine 3 yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir