Odeabank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Kredi ihtiyacınız varsa ve kredinin faiz oranının düşük olmasını istiyorsanız Odeabank düşük faizli ihtiyaç kredisi ürününden yararlanabilirsiniz. Bu kredi ürünü düşük faiz ödemek isteyenler için düşünülmüştür. Kredi faizi bankanın kendi politikalarına göre düzenlenmiştir.

Odeabank düşük faizli ihtiyaç kredisi özellikleri

Odeabank düşük faizli ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,50 olarak belirlenmiştir. Bu ihtiyaç kredisi ürününden maksimum 36 ay vade ile yararlanabiliyorsunuz. Düşük faizli kredi ürününde kredi kullanım masrafı banka tarafından sizlerden tahsil edilmektedir. Kredi kullanım dosya masrafı ise 263TL olarak belirlenmiştir. Krediyi kullandığınızda ayrıca banka sizlere hayat sigortası da yaptırmaktadır. Hayat sigortası içinse 45TL ödemeniz gerekmektedir. Bu masraflar kullandığınız krediden otomatik olarak düşülür ve geriye kalan tutar nakit olarak hesabınıza yansıtılır.

Odeabank düşük faizli ihtiyaç kredisi gerekli olan evraklar

Düşük faizli krediden yararlanmak istiyorsanız bankaya bazı evrakları beyan etmeniz gerekmektedir. Bu evraklar ise ilk başvuru da nüfus cüzdanı ve gelir belgesidir. Banka bu evraklar ile kredi risk incelemesi yaparlar. İnceleme sonucunda banka eğer gerek görürse sizlerden başka evraklar da isteyebilir. Bu evraklar ise isminize kayıtlı herhangi bir fatura gibi evraklar olabilir. Ayrıca kredi risk incelemesinde banka sizden kefil isteme hakkına da sahiptir. Gerekli görüldüğü durumlarda kefil bularak kredinin onaylanmasını sağlayabilirsiniz.

Odeabank düşük faizli kredi başvurusu
Odeabank kredi başvurusu yapmak için bir kaç yol izleyebilirsiniz. Bunlardan biri bankanın şubelerine gitmektedir. Bankanın herhangi bir şubesine giderek gerekli evrakları beyan edip kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuzdan sonra 3 iş günü içerisinde kredinizin sonucu sizlere bildirilmektedir.Ayrıca buraya tıklayarak online hızlı kredi başvurusu da yapabilirsiniz. Buradan yapılan kredi başvuruları eğer onaylanırsa bankaya gittiğinizde düşük faizli kredi ürününden yararlanmak istediğinizi belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir