Odeabank Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Bankalardan kullanmak istediğiniz ihtiyaç kredilerinde masraf ödemek istemiyorsanız, masrafsız kredi ürünlerini inceleyebilirsiniz. Masrafsız kredi ürünlerinden biri de Odeabank masrafsız ihtiyaç kredisi ürünüdür. Odeabank bu ürünü ile müşterilerine masrafsız kredi imkanı sunmaktadır.

Odeabank masrafsız ihtiyaç kredisi özellikleri

Odeabank masrafsız ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,58 olarak belirlenmiştir. Masrafsız krediden yararlanırken en fazla 36 ay vadeden yararlanabilirsiniz. Masraf ödemeden kullanabileceğiniz bu kredi sayesinde kullanmış olduğunuz kredinin tamamını nakit olarak alabilirsiniz. Çoğu kredide masraf olduğu için insanlar kullanmak istedikleri tutardan daha düşük tutarı nakit olarak alabiliyorlar. Odeabank’ın bu kredi ürünü sayesinde masraf ödemeden nakit ihtiyacınızı kaşılayabilirsiniz.

Odeabank masrafsız ihtiyaç kredisi istenilen belgeler

Her kredide olduğu gibi masrafsız kredi başvurusu yaparken de bazı evrakları bankaya beyan etmeniz gerekmektedir. Bu evraklar ise ihtiyaç kredilerinde nüfus cüzdanı fotokopisi ve gelir belgesidir. İlk başvuru da banka sadece bu evrakları istemektedir. Ancak banka gerekli gördüğü durumlarda ekstra taleplerde bulunabilir. Bu talepler isminize kayıtlı elektrik, su, doğalgaz veya telefon faturası olabilir. Ayrıca banka kredi risk raporunuzu inceledikten sonra eğer gerekli görürse sizlerden kefil talebinde de bulunabilir. Eğer banka kefil talebinde bulunmuşsa ve kefil bulmakta zorlanıyorsanız ipotekli kredi seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Odeabank masrafsız ihtiyaç kredisi başvurusu
Odeabank kredilerine online başvuruda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz. Bu bağlantı üzerinden yapacağınız başvuru standart ihtiyaç kredisi başvurusudur. Eğer başvurunuz onaylanırsa bankaya evrakları beyan etmek için gittiğiniz de masrafsız kredi ürününden yararlanmak istediğinizi belirterek bu krediden yararlanabilirsiniz.Masrafsız krediye bankanın şubelerinde de giderek başvurabilirsiniz. Kredi kullanmak için gerekli olan evraklar ile bankaya müracaat etmeniz yeterlidir. Kredi başvurusu yaptıktan sonra ortalama 3 gün içerisinde kredi başvuru sonucunuz sizlere bildirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir