Odeabank Taşıt Kredisi Başvuru

Araç almak için Odeabank kredilerinden yararlanarak kredi kullanabilirsiniz. Aracınız için kredi kullandığınızda belirli vadeler seçerek aracınıza kredi taksitlerini ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Odeabank taşıt kredisi özellikleri

Odeabank’tan taşıt kredisi kullanmak istediğinizde ilk yıl faiz ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Bu imkandan yararlandığınızda kredinizin ilk yılı sadece kredinizin faizini ödersiniz. Bu imkan sayesinde ilk bir yıl taksit tutarlarınız daha düşük olur. Bir yıl bittikten sonra kalan paranızın taksit tutarı belirlenir ve ödemeye devam edersiniz.

Odeabank taşıt kredisi ürününden en fazla 48 ay vade ile yararlanabilirsiniz. Taşıt kredisinin faiz oranı ise %1,35 olarak belirlenmiştir.

Bankanın taşıt kredisinden yararlanırken 50.000TL’ye kadar fatura değeri olan araç için %70 bankadan finansal destek alabilirsiniz. 50.000TL üzeri araçlar için ise 50.000TL’nin üzerinde kalan kısmın %50’si için bankadan destek isteyebilirsiniz. Araç kredisi kullanırken hesaplamalarınızı bu orana göre yapmalısınız.

Odeabank taşı kredisi gerekli olan evraklar

Odeabank taşı kredisine başvururken banka sizlerde bazı evraklar istemektedir. Bu evraklar ise;

-Nüfus cüzdanı fotokopisi

-Krediye başvuran kişinin ismine kayıtlı elektrik, su, doğalgaz veya telefon faturası (son 3 aya ait)

-Krediye başvuran kişinin son aya ait gelir belgesi

-Alınacak araçın proforma faturası (ikinci el araçlar için kredi başvurularınızda aracın ruhsatı ve fotokopisi gerekmektedir.

Araç kredisine başvurmanız için gerekli olan evraklar bunlardır. Banka başvuru esnasında sizlerden kefil istememektedir. Ancak banka gerekli gördüğü durumlarda sizlerde kefil ve ekstra evraklar isteyebilir.

Odeabank taşıt kredisi başvurusunu sadece bankanın şubelerinden yapabilmektesiniz. Banka yetkilileri evraklarınızı ve aracın proforma faturasını incelemesi gerekmektedir. Bu sebepten dolayı ilk başvurunuzu bankanın şubelerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Başvurunuz sonrasında krediniz incelenecektir. Kredi inceleme süresi ise ortalama bir hafta kadar sürmektedir. Krediniz onaylandığında aracınızı alabilirsiniz.İsterseniz online Odeabank bireysel finansman kredisi başvurusu yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Odeabank Taşıt Kredisi Başvuru” üzerine yorum

  1. ben inşaat firmasının sahibiyim arac kresi kullanmak istiyorum sicilim bozuk ama işlerim iyi bana fırsat verin odemessemde aracı alırsınız ama sunu dikkate alın ben inşaat yapıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir