Opet Parol Kart 6738

Pek çok kişi müşterisi olduğu ya da sıklıkla hizmetlerinden faydalanmakta olduğu kurumların kartlarını kullanmakta ve sağlamış olduğu ayrıcalıklardan da faydalanmaktadırlar. Marketler, mağazalar ya da yakıt satan marketlerden alışveriş yapan kişiler, kullanmış oldukları kartlar ile birlikte, çeşitli avantajlardan ve indirimlerden faydalanabilir ya da belirli indirimlerden de faydalanmanız mümkündür.

Opet de müşterilerine sağlamış olduğu kartlar ile birlikte, puan sağlayan ve sıklıkla indirim sağlayan akar yakıt firmalarından birisi olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Opet müşterisiyseniz bu kartı edinmeniz de son derece kolaydır. Opet’ in belirlenmiş olan SMS numarası ise 6738′ dir. Opet’ den bir müşteri kartı edinmek istiyorsanız, istasyonlardaki kart formunu doldurabilir ve kartınızı edinebilirsiniz.

Bunun yanı sıra var olan kartınızı aktif hale getirmek istiyorsanız ise yapmanız gereken mesaj bölümüne AKTİF yazdıktan sonra isminizi ve soy isminizi yazdıktan sonra 0532 444 67 38 numarasına mesaj atabilir daha sonra ise kartınızın aktif hale getirilmesini bekleyebilirsiniz. Daha sonra ise kartın size sağlayacağı avantajlardan faydalanabilir, indirimli akar yakıtlar satın almanız da mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir