Parafcard Sevgiler Günü Kampanyası

Parafcard kullanıcılıları için Sevgililer Gününe özel fırsat kampanyası:

27 Ocak-14 Şubat tarihleri arasında Paraf ile giyim,kozmetik,elektronik,kuyumculuk ve çiçek sektörlerindeki Paraf postlarından farklı günlerde veya tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üzeri taksitli harcamaya 10 TL ParafPara,toplamda 50 TL parafpara hediye edilecektir.

Kampanyaya katılmak için “SEVGİ” yazıp boşluk bırakarak Parafcard’ınızın son 6 hanesini yazıp 3404’e sms göndererek kampanyaya katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sadece dikkat etmeniz gereken nokta sms gönderdiğiniz telefon numaranızın Halkbank’ta sizin adınıza kayıtlı güncel telefon numaranız olması gerekmektedir.

Katılım için gönderdiğiniz sms’i  operatörlerinin herhangi birisinden gönderebilirsiniz.Katılım için göndereceğiniz sms ücretsiz olacaktır.

Business kartlar,Halkcardlar,ek kartlar,sanal kartlar iptal ve iade işlemleri ile ParafPara ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Ciceksepeti.com üzerinden aşağıdaki ürünlerden herhangibirini alan Parafcard kullanıcılarına Sevgililer Gününe özel anında satış fiyatı üzerinden %35 indirim olacaktır:

-Kocaman Sürpriz Kek ve Kurabiye Buketi

-Bir Buket Lezzet Kek Buketi

-Doğumgünü Mesajlı Şeker Kutusu ve Mutlu Yıllar Kupa

-Romantik Tatlar Kek Buketi

-Çikolata Rüyası Kek Buketi

Kuyum Sektörü Kampanyası: 1-29 Şubat tarihleri arasında kuyum ve mücevherat sektöründeki Paraf üye iş yerlerinden Paraf POS cihazını kullanarak yapacağınız 100 TL ve üzeri 2 taksitli işlemlerde geçerlidir.Taksitinize ilave iki taksit daha eklenecektir.Böylece sevdiğiniz kişiye aldığınız hediyeyi öderken daha kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Tatilbudur Kampanyası: Sevgililer gününde sevgiliniz ile baş başa bir tatil yapmayı planlıyorsanız bu kampanya tam size göre:15 Ocak-29 Şubat tarihleri arasında Parafcard’ınız ile  tatilbudur.com’dan yapacağınız 1.500 TL ve üzeri taksitli ilk harcamanıza 150 TL indirim kazanıyorsunuz.Kampanya Paraf POS’larından yapılacak taksitli işlemlerde geçerlidir.

Paraf ile Beyaz Eşya Sektörü: Sevgilinize beyaz eşya hediyesi almayı planlıyorsanız parafcardınız ile alacağınız beyaz eşya sektöründen herhangi bir ürün için 1 Ocak-29 Şubat tarihlerinde ekstra 5 taksit daha kazanacaksınız.Kampanya Paraf üye işyerlerinden 100 TL ve üzerindeki 2-7 taksitli her alışverişiniz için geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir