Paraf Para Nerelerde Kullanılır? 2018

Bankaların sunmakta olduğu kredi kartı hizmetlerinin hemen hemen hepsinde belli başlı kampanyalar uygulanmak ile beraber bunlar arasında en popüleri tıpkı para gibi kullanabilecekleri ve belli başlı yerlerde geçmekte olan puanlar olmaktadır. Halk Bankası’nın bu konuda uyguladığı sisteme Paraf para adı verilmekte olup adı geçen bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler “Paraf para nerelerde kullanılır?” diye  merak etmekte ve bu konuda bilgi almak istemektedirler. Bu sebepten dolayı da bugünkü yazımızda Halk Bankası’na ait olan Paraf kartı kullanarak her bir harcamasında puan biriktirmekte olan kişilerin bahsi geçen bu Paraf paralarını nerelerden kullanabileceklerine dair detayları belirteceğiz.

Paraf Para Kullanılan Yerler Nerelerdir?

Halk Bankası ülkemizdeki en büyük ve köklü banka olmak ile beraber hizmet ağı da oldukça geniştir. Bu yüzden Paraf paraları kullanma olanağı yakalayabileceğiniz yerlerden bazıları yazımızın devamında belirttiğimiz gibi olmaktadır.

Paraf Para Geçen Marketler Nerelerdir?

Kartınızda birikmiş olan puanlarınızı kullanma olanağı yakalayabileceğiniz oldukça fazla sayıda market bulunmaktadır. Hemen hemen her ilde hatta her ilçede bu konuda hizmet alabileceğiniz bir yer tespit etseniz de biz daha çok her ilde şubesi olan ve herkesin rahat bir şekilde ulaşabileceği marketlerden bahsedeceğiz.

Migros: Adı geçen bu market ülkemizin en büyük ve köklü yerlerinden biri olmak ile beraber hemen hemen her ilde de en az bir adet şubesi mevcut olmaktadır. Üstelik hizmetleri de son derece kaliteli ve fiyatları da bir o kadar uygun olmaktadır. Adı geçen bu marketi bu denli popüler yapan bir başka özelliği ise Paraf paralarımızı kullanmak sureti ile alışveriş yapma olanağımızın mevcut olmasıdır.

paraf para geçen üye iş yerleri nerelerdir?
paraf para geçen üye iş yerleri nerelerdir?

Siz de kartınızda birikmiş olan puanları market alışverişlerinizde kullanmak istiyorsanız bu konuda tercih edebileceğiniz yerlerden biri de Migros olmaktadır.

Tansaş: Paraf kartta birikmiş olan puanlarınızı market alışverişi yaparak kullanmak istiyorsanız hemen hemen her ilde bulunan ve ulaşımı kolay olan bir başka market seçeneği de Tansaş olmaktadır. Adı geçen bu market de oldukça kaliteli bir şekilde hizmet vermekte ve fiyatları da bir hayli uygun olmaktadır. Bu yüzden siz de bahsi geçen hizmeti almak için Tansaş adlı marketler zincirini tercih edebilirsiniz.

Paraf Para Geçen Mağazalar Nerelerdir?

Daha başka ihtiyaçlarınız için bahsi geçen para puanlarınızı kullanmak istiyorsanız bu konuda da hizmet alma olanağı bulabileceğiniz yerlerin sayısı da oldukça fazladır. Ancak biz yine hemen hemen her yerde şubesi olan ve her Paraf kart sahibinin ulaşabileceği yerlerden bahsedeceğiz.

Tekzen Mağazaları:Yapı marketler günümüzde bir hayli yaygınlaşmak ile beraber bu yerler arasında en popülerleri de Tekzen Mağazaları olmaktadır. Bu yapı marketin hemen hemen her büyük ilde de şubesi olmakta ve Paraf paralarınızı da kullanma olanağınız bulunmaktadır.

Bu yüzden siz de hemen hemen her türlü ihtiyacınızı karşılamak için adı geçen yapı marketi tercih edebilir ve para puanlarınızı da ihtiyaçlarınıza yönelik kullanabilirsiniz.

Boyner Mağazaları: Mevcut olan Paraf paralarını giyim, kozmetik, ayakkabı ve aksesuar almak için kullanmak isteyen kişilere önerebileceğimiz yerler arasında ilk sıralarda Boyner mağazaları yer almaktadır. Adı geçen bu mağazada pek çok farklı ürün seçeneği mevcut olmakta ve hemen hemen her türlü ihtiyacınızı da gidebilme imkanı yakalayabilmektesiniz.

paraf paralarımı nerelerde kullanabilirim?
paraf paralarımı nerelerde kullanabilirim?

Bu yüzden siz de kartınızda birikmiş olan puanlarınızı bu yerde kullanabilir üstelik hemen hemen her yerde mevcut olan şubeleri sayesinde de son derece kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Media Markt: Adı geçen bu karttan harcama yapmak sureti ile biriktirmiş olduğunuz puanları teknolojik alışverişler yaparak kullanmak isterseniz bu noktada tavsiye edebileceğimiz yerlerin başında Media Markt gelmektedir. Bu mağazaya ulaşmak pek çok kişi için bir hayli kolay olmakta, çünkü hemen hemen her yerde şubesi bulunmaktadır. Üstelik oldukça kaliteli ürünleri bir hayli uygun fiyata satmakta olan bu yer Paraf kart kullanıcıları için biçilmiş kaftan olmaktadır.

Paraf Para Geçen Yerler

Tüm bu yerlerin dışında tercih edebileceğiniz daha başka seçenekler; Bimeks, Koçtaş, N11, Total Akaryakıt ve daha başka pek çok farklı mağaza, iş yeri ya da internet sitesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir