Passolig Kart Başvurusu

Passolig kart başvurusu yaparak bir çok ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. Passolig için başvurunuzu nasıl yapacağınızı ve karta sahip olduğunuzda hangi avantajlardan yararlanacağınızı yazımızın devamında bulabilirsiniz. Passolig kart bir Aktifbank ürünüdür. Passolig kart sayesinde öncelikle stadyum girişlerinde hem kolaylıklardan faydalanırsınız hem de çeşitli avantajlar ile alışverişler yapabilirsiniz. Passolig kart kredi kartı, bankamatik kartı, ön ödemeli kart ve sadece stadyum girişleri için sunulan kartlardan oluşmaktadır.

Passolig kart ile stadyumlarda ki maçlar için indirimli biletler alabilirsiniz. Kombine bilet tanımlar ve aynı zamanda takımınıza da destekte bulunursunuz. Passolig kart ayrıca toplu taşıma araçlarında da kullanılmaktadır. Anlaşmalı olan şehirlerde kartınız ile toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz.

Ayrıca kredi kartı ürünü de bulunmaktadır.Passolig kredi kartı ürününden yararlandığınız da bir kredi kartının bütün özelliklerine sahip olmaktadır. Kartınız ile alışveriş yapabilir ve yaptığınız alışverişlerden puanlar kazanabilirsiniz. Ayrıca kartın bir başka özelliği daha bulunmaktadır. Kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde taraftarı olduğunuz takıma da destek de bulunmuş olursunuz. Sizlerde bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız kart başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Passolig kart başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada gerekli bilgileri doldurup başvurunuzu yaptıktan sonra kartınızı kolay bir şekilde de alabilirsiniz. İsteğiniz üzerine kartınız adresinize gelebilir. İsterseniz kartınızı PTT şubelerinden de alabilirsiniz.Passolig kredi kartı ürününden yararlanmak için her bankada olduğu gibi Aktifbank’ta gerekli belgeleri ve özellikleri olumlu olarak gördüğünde kredi kartı başvurunuzu onaylayacaktır.

Passolig Kart Başvurusu” üzerine 2 yorumlar

  1. Kartım basıldı ama adrese teslim alınmadı. Ben Şehir dışında yaşıyortum adres güncellemesini başvurumda yapmadı kart şuan Sivas ta bense İzmit te öğrenciyim.Ne yapmalıyım?

  2. passolig kart alacağım ama ben çalışamıyorum özürlüyüm bana passolig kart gönderirseniz iyi olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir