Passolig Kredi Kartı Nedir?

Kredi kartı kullanım alanında yeniliklerle karşımıza çıkan Pssolig kredi kartı sayesinde bir çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Passolig kredi kartı nedir? Passolig kredi kartına nasıl başvurulur ve özellikleri nedir? Bu soruları yazımızın devamında inceleyelim.

Passolig kredi kartı nedir?
Passolig kart sayesinde stadyumlara girişler hem daha kolaylaşıyor hem de avantajlar sunuluyor. Çıkarılan yasalar sonucu 14 Nisan 2014 tarihinden sonra artık stadyumlara kağıt biletle girişler kalktı. Kağıt biletler yerine Passolig kart ile girişler sağlanacak. Bu uygulama ile artık biletlerinizi almak daha kolay. Passolig kartına sahip olanlar biletlerini elektronik ortamda kolayca kartlarına yükleyebilmektedir. Bunun yanında eğer kombine bilet uygulamalarından yararlanıyorsanız, kombine biletlerinizi de Passolig karta yükletebilirsiniz. Bu kart sayesinde maçlara girişlerde sıra bekleme derdine de son verilmiştir.

Maç için alınan bilet detayları kullanıcının hem e-posta adresine hem de telefonuna sms olarak bildiriliyor. Passolig kart ile sadece stadyumlarda değil toplu taşıma araçlarında da kolaylıklardan yararlanabiliyorsunuz. Ülkemizde Passolig kart ile anlaşmalı olan şehirlerde toplu taşıma araçlarını kullanırken Passolig kartınız ile otobüslere binebiliyorsunuz.

Bunların yanında istediğiniz zaman Passolig kartınızı kredi kartı olarak kullanmak içinde başvuruda bulunabiliyorsunuz. Passolig kredi kartına sahip olduğunuzda ise bir kredi kartı ile yapabileceğiniz bir çok işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Dilediğiniz gibi hem yurt için hem de yurt dışında alışverişlerinizi

Passolig kredi kartı ile yapabilirsiniz. Yaptığınız alışverişler sonucu takımınıza da destek de bulunabilirsiniz.Passlolig kredi kartı ile yapılan işlemler sonrasında taraftarı olduğunuz takımda kazanmaktadır. Bu sayede bir yandan kredi kartı kullanırken bir yandan da taraftarı olduğunuz takıma destek olmuş oluyorsunuz.

Passolig kredi kartı başvurusu
Passolig kredi kartına sahip olmak için buraya tıklayarak online başvuru yapabilirsiniz. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra kart vereceğiniz adrese gelmektedir. Ayrıca isteğiniz üzere kartınızı PTT şubelerinden ve stadyum girişlerinden de alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir