Payeer Kart Alma

Bir e cüzdan uygulaması aracılığı ile online olarak para işleri yapmak isteyen kişilerin takip ettiği kanallardan biri de Payeer olmaktadır. Bu uygulama ile rahat bir şekilde işlem yapabilmek için ise Payeer kart almak son derece gerekli olmaktadır. Bu yüzden aktif olarak söz konusu uygulamayı kullanan ve düzenli olarak para yatırıp çekmesi gereken oldukça fazla sayıda kişi bu kartı almak için yapılacak işlemler için bilgi almak istemektedir.

Payeer Kart Nasıl Alınır?

Bahsi geçmekte olan bu karta sahip olmak için ilk olarak Payeer adlı siteye üye olmanız gerekmektedir. Bu üyelik işlemini son derece kolay bir şekilde gerçekleştirme olanağınız mevcut olduğundan dolayı bu aşaması hızlıca geçip kart talebi oluşturma aşamasına geçmek sizin için çok da zor olmayacaktır.

Anlatılmakta olan bu üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra kart almak için hesabınızda belli bir tutarda para olması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı da yapacağınız diğer bir işlem hesabınıza para aktarmak olmalıdır. Bunun için de istediğiniz herhangi bir e cüzdan uygulamasını kullanarak para transferi işlemini yapabilirsiniz.

payeer kart nasıl alınır? ne kadar sürede gelir?

Bu aşamadan sonra kart talebinizin onaylanmasını beklemeniz gerekmektedir. Mevzu bahis olan bu bekleme süresi ise yaklaşık olarak bir kaç gün olmaktadır. Bu onay sürecinden sonra kartınız tarafınıza gönderilecektir. Bu noktada bilmeniz gereken bir değir önemli detay da yapılmakta olan kart çıkarma ve de gönderme işlemi esnasında belli bir tutarda kesinti olduğudur. Bu kesinti genel olarak değişim gösterse de 10 Dolar civarında olmaktadır. Bu sebepten dolayı da tavsiyemiz aşağı yukarı bu tutarlardaki bir parayı hesabınızda bulundurmanız yönünde olmaktadır.

Payeer Kart Ne Kadar Sürede Gelir?

Bu kart ile alakalı olarak talep ve de ödeme işlemini yaptıktan sonra yaklaşık olarak bir hafta ya da on gün içerisinde kartınız elinize geçecektir. Daha sonra bahsi geçmekte olan bu Payeer kartı dilediğiniz gibi kullanabilir ve hesabınızdaki parayı nakde çevirme imkanı yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir