Paylution Kart Başvurusu ve Şifre Alma

Adı geçmekte olan bu kart belli başlı alışverişlerde ödeme yapmak amacı ile kullanılmakta olmak ile beraber ülkemizde çok fazla bilinmemekte ve buna bağlı olarak pek çok kişi söz konusu kart aracılığı ile nasıl işlem yapacağı hakkına fikir sahibi olamamaktadır. Bu sebepten dolayı biz de bugünkü yazımızda Paylution kart başvurusu ve şifre alma işlemleri ve şifre alma ile  alakalı olarak gerekli olan bazı belli başlı bilgilerden bahsederek bu konuda işlem yapmak istemekte olan okuyucularımıza yönelik olarak bilgi vermeyi amaçlamaktayız.

Hesabımı Nasıl Etkinleştirebilirim?

Paylution kart başvurusunda sizin için şirketiniz iş yeriniz başvuru yapabilir. Sizin yapmanız gereken sadece irtibat kurulabilmesi için telefon numarası ya da e-posta adres bilgilerinin paylaşılmasıdır. Eğer bilgilerinizi paylaşmadıysanız; kart bilgilerimi nasıl değiştirebilirim menüsündeki linkini tıklayarak ayarları seçiniz. Daha sonra profili seçiniz. Bu menüden kişisel bilgilerinizden istediğiniz değişiklikleri yaparak kaydedebilirsiniz. Eğer bilgilerinizi güncelleyemiyorsanız yardım için Paylution ile irtibata geçebilirsiniz.

Paylution kart hesabınızı aktif olarak kullanmak istiyorsanız uygulamayı akıllı telefonunuza indirerek kullanabilirsiniz. Uygulamayı telefonda kullandığınız taktirde daha fazla aktif kullanabilir, ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Bu konuda ayrıntılı bilgi bu makalemizde yer alacaktır. Ayrıntılı bilgi almak için makalemizi okumaya devam edebilirsiniz.

Paylution Hesap Yönetimi

Paylution kart kullanan vatandaşlarımız akıllı telefonlarına uygulamayı indirdikten sonra aktif olarak kullanabilirler. Uygulamayı kullanmak isteyenler tüm vatandaşlar https://www.paylution.com linki tıklayarak uygulamayı akıllı telefonunuza indirebilirler. Uygulama telefonunuza yüklendiğinde açılan ekrana kullanıcı adı ve parolanızı yazınız. Kullanıcı adınızı ve parolanızı telefonunuza otomatik olarak kaydedebilirsiniz. Bilgilerinizi tam ve net olarak girdikten sonra oturumu aç düğmesine basabilirsiniz. Güvenliğiniz gereği toplu kullanım yerleri olan okul internet kafe gibi yerlerde bilgilerini kaydetmeyiniz.

Kullandığınız uygulama ile ilgili ayrıntılı işlemlerinizi kontrol etmek için menüye gelerek portal ve kart hesaplarının son beş işlemi anında görüntüleyebilirsiniz.

Yine aynı şekilde ayrıntı bilgi almak için menüye gelerek portal ve kart hesaplarının ayrıntılarını görebilmek için geçmiş tuşuna basarak geçmişe dönük 20 işlemi görüntüleyebilirsiniz.

Teknolojinin hızla geliştiği bu dönemde sizde hızı yakından takip ederek hayatınız kolaylaştırabilirsiniz. Tüm teknoloji insanlar için insanların ihtiyaçları doğrultusunda gelişmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir