Payoneer Banka Hesabına Para Çekme

Payoneer banka kartı tüm dünya tarafından kullanılan para transfer etmek için kullanılan bir bankamatik kartıdır. Payoneer banka kartı ile hem transfer yapabilir hem de para çekebilirsiniz. Kart yaklaşıl 200 farklı ülkede kullanılmakta olup tüm dünya tarafından bilinmektedir. Payoneer kart TEB bankası aracılığıyla Master Card kullanıcıları TEB bankasına ait ATM’lerden paranızı çekebilirsiniz.

Payoneer Banka Hesabına Para Çekme

Payoner banka hesabınız açtırarak 7 gün içerisinde başvuru yaparak sahip olabilirsiniz. Hangi ülkede olursanız olun kısa süre içerisinde para transfer edebilirsiniz. Bu banka hesabına üye olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik için gerekli bilgilerin doğru olma zorunluğu vardır. Aksi takdirde yanlış bilgilerden dolayı işleminiz tamamen durdurulabilir. Üyelik işleminiz gerçekleştikten sonra 3 sat içerisinde sistem üzerinden otomatik olarak onaylanacaktır. Güvenliğiniz gereğince bilgilerinizi toplu kullanım alanları olan okul internet kafe gibi mekanlarda bilgilerinizi kimse ile paylaşmayınız.

Payoneer Banka İşlem Ücreti Alınır Mı?

Payoneer banka üyesi olan müşterilerimiz para transferi gerçekleştirebilir. Para çekebilir, ATM üzerinden para çekebilir, nakit avans çekebilirsiniz. Bu banka kartını kullanan müşterilerimiz sadece transfer işlemlerinde komisyon ücreti alınır. Bunun dışında tüm işlemler ücretsizdir. Söz konusu olan bu banka kartının kredi kartı gibi yıllık kullanım ücreti bulunmamaktadır. İşi gereği sürekli yurt dışına giden vatandaşlarımız için anında gittikleri ülkeye ait para bulmak zor olacağı için bu banka kartı kullanmak büyük bir avantaj olacaktır.

Payoneer Banka ile Para Gönderme

Payoneer banka üyesi müşterilerimiz para gönderme işlemlerini daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İşlemin gerçekleşmesi için e-posta adresi yerine referans numarası yeterli olacaktır. Güvenlik amacıyla referans numarasının cep telefonu numarasına gelmesi için talep oluşturulabilir.

Bunların yanı sıra kredi kartı son zamanlarda herkes için önemli bir unsur haline gelmiştir. Anında para lazım olduğu anlarda kredi kartı bir kurtarıcı olarak görülmektedir. Tabi ki taksit imkânı da vazgeçilmezler arasındadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ortaya çıkan payoneer banka kartı 140 ülkede kullanılması işimizi daha da kolaylaştırmıştır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir