Petrol Ofisi Positive Kart Yakıt Puan Sorgulama ve Kazanma

Akaryakıt firmalarının pek çoğu müşterilerine indirim olanakları sunan ve kullandıkça da para puan kazandıran kartlar sunmak ile beraber bunlardan biri ve en çok tercih edileni de Petrol Ofisi Positive Kart’tır. Söz konusu  bu kart kullanıcılarına pek çok farklı olanak sunmak ile beraber bu hizmetten yeni faydalanmaya başlamış olan kişiler için “Petrol Ofisi Positive Kart Yakıt Puan Sorgulama ve Kazanma” konuları ile alakalı bilgi vermek faydalı olacaktır.

Petrol Ofisi Positive Kart Yakıt Puan Nasıl Kazanılır?

petrol ofisi positivi kart
petrol ofisi positivi kart

Söz konusu olan bu kartı alıp almama konusunda karar verme aşamasında olan ya da yeni aldığı için nasıl kullanılacağını bilmeyen kişilere yardımcı olmak amacı ile puan kazanma sisteminin nasıl işlediğine dair bilgi vermek son derece gerekli bir konu olmaktadır. Bahsi geçmekte olan bu işlemin aşamaları ise şunlardır;

  1. Bu kartı edindikten sonra puan kazanmak adına ilk yapacağınız şey aktivasyon mesajı atmak olmaktadır. bu mesajın gönderileceği numara ise 7627’dir.
  2. Daha sonraki aşamada her bir akaryakıt alışımızda bu kartımızı okutarak kazanacağımız puanın kartımıza yüklenmesini sağlamamız gerekmektedir.
  3. Bu puanlama sistemi alakalı olan detaylar ise şu şekildedir;
  4. 1 Litre Yeni Nesil V/ max Kurşunsuz 95 Oktav Benzin; 2 puan,
  5. 1 Litre Yeni Nesil V/ max Kurşunsuz 97 Oktav Benzin; 2 puan,
  6. 1 Litre Yeni Nesil V/ max Eorodisel; 2 puan,
  7. PO gaz; 1 puan ve
  8. Yeni Prodizel 1,5 puandır.

Petrol Ofisi Positive Kart Yakıt Puan Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yukarıda belirtilmekte olan işlemleri gerçekleştirdikten ve yeterli tutarlarda akaryakıt alışverişi yaptıktan sonra ne kadar bakiyemiz olduğuna dair bir sorgulama işlemi yapmak için uygulama olanağı bulabileceğimiz birkaç yöntem mevcut olmak ile beraber bunlardan en kullanışlıları aşağıda belirtilmiştir.

  1. Alışveriş yaptıktan sonra alacağınız slipler üzerinde ne kadar puanınız olduğu yazmaktadır bu sayede kolay bir şekilde bilgi edinebilirsiniz,

0 850 211 02 29 numaralı hattı arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir