PTT’den TEB Jet Kredi

Bankalar daha fazla müşteriye hizmet vermek  adına pek çok farklı kampanyalar yapmakta olup son zamanlarda bu konuda en çok dikkat çeken kampanya süreci TEB’in PTT üzerinden verdiği kredi olmakta olup söz konusu bu hizmete verilmekte olan isim ise “PTT’den TEB Jet Kredi” hizmeti olmaktadır.

Söz konusu olan bu kredi sistemi yalnızca emeklilere yönelik hazırlanmış olup, emekli maaşını PTT şubeleri aracılığı ile çekmekte olan kişiler anlatılan bu olanaktan yararlanabilmektedir.  Bulundukları gelir grubu itibari ile oldukça alt seviyede olan emekli vatandaşlar için son derece faydalı olan bu kampanya, söz konusu yaşlı ve emekli kişileri PTT şubesinden çıkmasına gerek kalmaksızın kısa sürecek birkaç işlem ile direk olarak TEB üzerinden kredi çekerek parayı söz konusu kişilere ulaştırmakta ve bu sistem sayesinde de oldukça konforlu ve sıkıntısız bir kredi çekme işlemi gerçekleşmektedir.

jet-kredi
jet-kredi

Türkiye Ekonomi Bankası ve PTT’nin ortak bir hizmeti olma özelliği taşıyan bu krediden faydalanmak isteyen emeklilerin geçmişe yönelik yapmış oldukları kredi borçlarını düzenli bir şekilde ödemiş olmaları ve bu sayede de sahip oldukları kredi notunun yeterli bir seviyede bulunması gerekmektedir. Bunun haricinde emekli maaşları alacakları krediyi ödemek için yeterli seviyede bulunmalıdır. Bunların haricinde adı geçen bu krediyi almak isteyen emeklilerin sahip olmaları gereken özelliklerden biri de en çok yetmiş yaşında olmaları gerektiği olup, bu yaşın üzerindeki kişilerin anlatılmakta olan krediyi almaları mümkün olmamaktadır.

Söz konusu olan bu krediye dair bilinmesi gereken detaylar ise şunlar olmaktadır:

  1. Anlatılmakta olan kampanya dahilinde alınma olanağı bulunan en düşük tutar 000 Türk Lirası olmaktadır.
  2. PTT’den TEB jet kredi kampanyası hizmeti dahilinde alınabilme olanağı bulunan en yüksek tutar ise 000 Türk Lirası’dır.
  3. Bahsi geçen bu krediye dair hiçbir kredi tahsis ücreti alınması da söz konusu olmamaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için PTT iş yerlerine gidilebilmekle beraber, Türkiye Ekonomi Bankası şubeleri ya da günün her saati hizmet vermekte olan 444 0 666 numaralı çağrı merkezi aracılığı ile de bilgi alınabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir