Sahibinden com ‘da Kredi Kartı ile İlan Veriliyor Mu?

Gelişmekte olan internet teknolojisinin en büyük hizmetlerinden biri online olarak ürün alıp satmak olmakla birlikte bu konu ile alakalı olarak hizmet vermekte olan oldukça fazla sayıda internet sitesi bulunmakta olup bunlar arasında en çok kullanılanı sahibinden.com adlı sitedir. Bahsi geçen bu site üzerinden internet kullanıcıları ürün satışı gerçekleştirmekte olup söz konusu olan satış ilanları için yapılması gereken ödemelerin kredi kartı ile yapılıp yapılmayacağı konusu merak edilmektedir. Belli sayıda ürün ilanı verdikten sonra yapılacak olan yeni satışlar için ilan vermek istediğimiz zaman adı geçen site verecekleri hizmet için belli bir ödeme talep etmekte olup söz konusu bu ödemeyi kredi kartları aracılığı ile yapma olanağımız da bulunmaktadır.

Belirtildiği üzere internet üzerinden alışveriş yapmak isteyen kişilere satış yapmak amacı ile kullanacağımız bu site üzerinden verilecek olan ilk aşamada ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ancak belli sayıda ilan verdikten sonra söz konusu olan bu işlem ücrete tabii olacaktır. Bu ödeme için kullanılacak tek yöntem ise kredi kartı yapılmakta olan ödeme sistemidir.  Kullanmakta olduğumuz hemen hemen her kredi kartı yapılacak olan işlem için geçerli olmakla birlikte bu konu ile alakalı olarak en detaylı ve doğru bilgiyi sahibinden.com adlı siteden öğrenmemiz mümkün olmaktadır.

sahibinden
sahibinden

Bu konu ile alakalı olarak merak edilen bir başka konu ise adı geçen sitede bulunmakta olan ilanımızı ön plana çıkarmak için yapılmakta olan işlem ve söz konusu işleme dair yapılacak ödemenin şekli ve yöntemidir. İlanımızın daha fazla kişiye ulaşması için yapılacak olan bu ön plana çıkarma işlemine doping işlemi verilmekle birlikte anlatılmakta olan bu işlem de belli tutarlarda bir ödemeye sahip olmaktadır. Tıpkı ilan verirken yapmakta olduğumuz ödeme işlemi gibi bu hizmete dair tutarı da kredi kartları aracılığı ile ödeme olanağımız bulunmaktadır.

Sonuç olarak sahibinden.com adlı site üzerinden vereceğimiz ilanlara ya da ilanlarla ilgili işlemlere dair tüm ödemeleri sahip olduğumuz kredi kartı ile yapma olanağımız mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir