Şekerbank 3 Ay Ertelemeli Bahar Kredisi

Kredi kullanmak istiyorsanız ve kullandığınız krediyi ertelemeli olarak ödemeye başlamak istiyorsanız Şekerbank 3 ay ertelemeli bahar kredisi ürününden yararlanabilirsiniz. Erteleme konusunda oldukça teşvik edici olan Şekerbank 2014 baharında müşterilerine tekrardan ertelemeli kredi ürününü sunuyor.

Şekerbank 3 ay ertelemeli 50.000TL kredi
Şekerbank’ın müşterilerine sunduğu 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisinde maksimum 50.000TL’ye kadar kredi talebinde bulunabiliyorsunuz. Eğer isterseniz kredinizi 3 ay erteleyebiliyorsunuz. Erteleme sizlere bir seçenek olarak sunulmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken ise kredi kullandıktan sonra eğer 3 ay erteleme isterseniz kullanmış olduğunuz kredinin aylık taksit tutarına 3 ay faiz işlenmektedir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler ilk olarak 3 ay erteleme şansı çok olumlu gelse de ne yazık ki banka bu ertelemenin karşısında belirli oranlarda faiz almaktadır. Erteleme imkanından yararlanmak istediğinizde bu ayrıntıya dikkat etmelisiniz.

3 ay ertelemeli kredi ürününe başvurmak için son gün 31 Mayıs 2014. Kampanya bu tarihten sonra sona eriyor. Kredi başvurusu yaparken tarihe dikkat etmelisiniz.

Ertelemeli kredi ürününden maksimum 36 ay vade seçeneğinden minimum 3 ay vade seçeneğinden yararlanabiliyorsunuz. 3.000TL’ye kadar olan kredilerinizde ertelemeli kredi ürününün faiz oranı %1.36 olarak belirlenmektedir. Kredi kullanım ücreti ise BSMV hariç 150TL’dir.

15.000TL’ye kadar kullanmak istediğiniz kredilerde ise faiz oranı %1.53 olarak belirleniyor. Ayrıca kredi kullandırma ücreti BSMV hariç 200TL ücret tahsil edilmektedir.50.000TL’ye kadar kredi kullanmak istediğinizde ise faiz oranı %1.57 olarak belirlenmektedir. Bu sefer bankanın masrafı BSMV hariç 250TL olmaktadır.Şekerbank 3 ay ertelemeli kredi ürününe başvurmak için bankanın herhangi bir şubesine gitmeniz yeterlidir. Kredi başvurusu için gerekli olan evraklar ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru ne yazık ki yok. Bu yüzden bankanın şubelerine gitmeniz şart. Sizlere en yazık Şekerbank şubesini bulmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Şekerbank 3 Ay Ertelemeli Bahar Kredisi” üzerine 2 yorumlar

  1. 15000 tl ihtiyacım var ev tadilatı ve beyaz eşya.anladım kadarıyla kredi puanım düşük kredi ugun görülürmü acaba..ev bana ait gerekirse hipotekte yaptırım.TEŞEKÜRLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir