Şekerbank Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Şekerbank Bonus kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini gerçekleştirme işlemini ne yazık ki online bir şekilde yapamamaktayız. Normal şartlar altında kredi kartı başvurunuz üç iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu süre duruma göre 10 güne kadar çıkmaktadır. Bu süre zarfı içerisinde banka sizlere sms yolu ile kredi kartı başvurunuz hakkında bilgi vermektedir. Ancak bu sürelerin geçtiği halde sizlere herhangi bir bilgi gelmemişse kredi kartı başvuru sonucunuzu kendiniz sorgulayabilirsiniz.

Şekerbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi için bankanın telefon bankacılığına başvurabilirsiniz. Telefon bankacılığında müşteri temsilcisine bağlanarak gecikmiş kredi kartı başvurunuz için bilgi alabilirsiniz. Şekerbank Bonus başvuru sonucunuzu ayrıca bankanın şubelerine giderek öğrenebilirsiniz. Bankanın şubelerinde müşteri temsilcileri ile görüşerek kredi kartı başvurunuzun son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şekerbank Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme” üzerine 9 yorumlar

  1. bende şeker bonus kart başvurusunda bulunmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim?

  2. KREDİ KART BAŞVURUSU İÇİN KABUL EDİLİP EDİLMEDİGİNİ ÖGRENMEK İSTİYORUM ?

  3. Sayın şekerbank yetkilileri her kampanyayı bildiriyorsunuz ama bir kredi kartı bile vermediniz anlamadım gitti

  4. Ben kredı kartına basvuruda bulundum bana geln ılk mesaj olumlu ıkıncı gelen mesajda ıse seker bonus talebınız bankamız tarafında uygun grulmemıstır dıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir