Şekerbank Kredi Başvurusu

Şekerbank kredi başvurusu yaparak bankanın sunduğu birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Konut, taşıt ve ya ihtiyaç kredilerinizde Şekerbank’ı seçtiğinizde kendinize uygun vadelerde cazip faizlerle kredi kullanabilirsiniz. Şekerbank kendi bünyesinde başlattığı ve hala devam eden ertele fırsatı ile birçok kişinin tercihi olmaktadır. Çekmek istediğiniz konut, taşıt veya ihtiyaç kredilerinin ödemelerini 3 ay erteleyebilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olan bütçeye anında sahip olup, 3 ay sonra ödemeye başlarsınız.

İhtiyaçlarınızı karşılamak için Şekerbank krediye başvurmak istiyorsanız yapmanız gereken bankanın şubelerine gerekli evraklarla birlikte gitmek. Banka sizlerde ihtiyaç kredisi için gelir belgesi, nüfus cüzdanı ve ödenmiş fatura beyanı istemektedir. İhtiyaç kredisinde banka ilk aşamada sizlerden kefil istememektedir. Ancak gerek duyduğu anlarda sizlerden kefil isteyebilir. Konut ve taşıt kredisine başvurmanız için bu evraklara ek olarak konut kredisi için tapu, taşıt kredisi içinse araç ruhsatı veya proforma fatura istemektedir. Her kredi için ek olarak teminat ve kefil isteme hakkına sahiptir.

Şekerbank krediye nasıl başvurulur diye merak ediyorsanız yapmanız gereken krediniz için gerekli olan evraklarla bankaya başvurmaktır. Şubenin dışında da bazı kanallar aracılığı ile başvuruda bulunabilirsiniz. Bankanın web sitesinden kredi başvurusu yapabilir, sms ile cep telefonunuza onay gelmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanında sadece bankaya sms göndererek ve bankanın ATM’lerinden de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Son olarak bankanın müşteri hizmetlerinden de kredi başvurusu yapmanız mümkün. Ayrıca buraya tıklayarak krediler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Başvurusu” üzerine 2 yorumlar

  1. selam ben bir ev hanımıyım ve acil nakite ihtiyacım var benim gelir belgem yok kendime ait ama eşim emekli fakat ben kendim çekmek istiyorumen kendi adıma bu hakkımız yokmu ödeme gücüm var ama belgeleyemiyorum lütfen bir hak tanısanız ev hanımlarınada

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir