Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı ile alışverişlerinizde bir çok kolaylık sağlayabilirsiniz. Kredi kartlarında en çok yararlanacağınız özellik ise taksit seçeneğidir. Taksit seçeneği ile yapacağınız alışverişleri belirli vadelerde ödeyebilirsiniz. Bu sayede bir malın ücretini bir anda değil aylara yayarak ödersiniz. Kredi kartına sahip olmak için Şekerbank kredi kartı başvurusu yaparak Şekerbank’ın kredi kartı özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Bankanın anlaşmalı olduğu üye iş yerlerinden taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Bunun yanında bankanın yaptığı kampanyalar ile ertelemeli ödemeler yapabilirsiniz.

Kredi kartının bu avantajları yanında puan kazanabilirsiniz. Yaptığınız alıverişlerde bankanın vermiş olduğu oranlarda puanlar kazanırsınız. Bu puanları istediğiniz gibi bankanın üye işlerlerinden bedava alışveriş yaparak harcayabilirsiniz. Bunların yanında Şekerbank kredi kartı başvurusu yaparak sahip olacağınız kredi kartından nakit avansta çekebilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınızda bu imkan ile ihtiyacınızı anında çözebilirsiniz. Kredi kartınız ile bankanın ATM’lerinden istediğiniz zaman nakit avans çekebilirsiniz. Kredi kartı nakit avans çekme limitiniz kredi kartı limitinizle belirlenir.

Şekerbank kredi kartına nasıl başvurulur diye merak ediyorsanız yapmanız gereken başvuru için gerekli evraklar ile bankanın şubelerine gitmektir. Bu evraklar size ait gelir belgesi ve nüfus cüzdanıdır. Ayrıca şubeye gidecek vaktiniz yoksa farklı yollarla da kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Şekerbank müşterilerine web sitesinden kredi kartı başvurusu yapma imkanı da sunmaktadır. Ayrıca buraya tıklayarak kolay ve hızlı bir şekilde kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu” üzerine 5 yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir